NM i 14.1 Pencil

Dato: 13.-15. mar 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (79)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-49 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil

Se på YouTube

Semifinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-59 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil

Kristoffer 83

Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-27 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil

Vegar 61

Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-60 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil

Kristoffer 52

Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-58 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-120 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Henrik 65

Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats kom aldri på bordet. Vegar 125 serie. Vegar spiller videre for å lage høy serie. Stoppet på 139. Se på YouTube.

8-delsfinaler Pencil
.........................................................Trekkes inn fra runde 3 Tapersiden
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 125-55 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-34 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 125-86 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-82 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-113 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-69 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Mats 58

8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-48 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil

Vegar 42

Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-31 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Ronny 42

2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-122 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 125-73 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil

Mats 41

5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 125-52 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-106 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-44 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-60 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 125-90 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats 41

2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-121 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
3 England Mark McGauley (Oslo) 125-93 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-84 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-111 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-45 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-110 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-68 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil

Askild 43, Vegar 52

Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 100-97 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-62 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-91 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-55 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 100-71 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil

Ine 37

6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-70 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 100-86 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-18 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 100-64 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
2 Norway Ingolf Höns (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 100-95 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-86 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-52 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-89 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-35 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
10 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-51 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
12 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-86 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
13 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 100-45 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
14 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 100-45 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
15 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-46 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-61 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Matias Sætre (Herøy) 125-24 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-111 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) 125-53 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-122 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil

Roger 56, Pål 41

6 England Mark McGauley (Oslo) 125-72 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-51 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-92 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-40 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-45 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil

Henrik 47

11 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-97 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-59 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
13 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-67 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-62 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 125-72 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-39 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-27 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 100-45 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 100-64 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-64 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
6 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 100-63 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-30 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Aria Senemar (Oslo) 100-37 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
10 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-87 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
12 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-59 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-35 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
14 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 100-90 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
15 Norway Ingolf Höns (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 100-68 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil