BEX

NC-2 i snooker - Øst, pulje 2 (23. jun 2007)
Pulje Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (6. okt 2007)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst (6. okt 2007)
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst, pulje 1 (1. des 2007)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst (1. des 2007)
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 1 (19. jan 2008)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-1 i snooker (19. jan 2008)
Semifinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Pulje Norway Gaute Andersson (Stavanger) 2-1 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 4 (26. apr 2008)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Jan Ingvoldstad (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 i snooker (26. apr 2008)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 1 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Pulje Norway Navid Eslah (BEX) 2-1 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-3 i snooker (4.-5. okt 2008)
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Avis (Oslo) 3-0 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 3 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker (6.-7. des 2008)
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 4 (10. jan 2009)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
NC-1 i snooker (10. jan 2009)
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 3-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 4 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Andreas Wangestad (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 5 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Navid Eslah (BEX) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Petter Mørck (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
NC-2 i snooker (21.-22. feb 2009)
8-delsfinaler Norway Christopher Avis (Oslo) 2-1 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i Snooker (4.-5. apr 2009)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Thor Skjaldarson (Christiania)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Tommy Christiansen (Torshov)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 4 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (15.-16. mai 2010)
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 7-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Evensen (Oslo) 7-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
16-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) v Ikke bestemt    Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun) v Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) v Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) v Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX 1 (3 kalde Bexport) 5-4 Norway Groruddalen 1 (Living legends)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Stoppball Nidaros 1 5-1 Norway BEX 1 (3 kalde Bexport)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway BEX 1 (3 kalde Bexport) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 2-0 Norway BEX 1 (3 kalde Bexport)    Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-45 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-120 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-65 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-110 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Usikker på Mikaels score

Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Runde A Norway Yesil Nevzat (Svithun) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil

Gratulerer Mikael

NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-72 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-97 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-110 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-100 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-1 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Tom Torvund (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 33-32 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Runde A Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 5-2 Norway Hyllestad 2    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 48-30 Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 5-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hyllestad 1 (Wolff) 5-2 Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 75-45 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 5-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 5-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 5-3 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 5-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 5-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 7-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 33-5 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 24-22 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 2-0 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 11-10 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 104-73 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 2-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1)    Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-53 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 11-10 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Finale Norway Oslo 1 (Oslo BK) 2-0 Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport)    Pencil
Finale Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-18 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil

14-1 Distanse 125

Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 11-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil

9-ball Distanse 11

NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-7 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-36 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-59 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-13 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 100-15 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-83 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 100-73 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-92 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 100-11 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-82 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 100-70 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 100-54 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Robert Farinetti (BEX) 100-75 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-66 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-47 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Morten Børja (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Sweden Fredrik Andersson (Familjens)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Mats Nilsson 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Sweden Dan Andersson 7-6 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Sweden Tex Larsson    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Sweden Robert Solvefjord    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Morten Børja (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Finale Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-2 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 9-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 9-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 9-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-7 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-88 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-115 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-86 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 100-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 - Pulje 2 (11. jan 2013)
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 100-63 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 100-94 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-59 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 - Sluttspill (11. jan 2013)
Kamp om 7/8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-73 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (11.-13. jan 2013)
Kamp om 3/4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball - Pulje 2 (12. jan 2013)
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Pulje 1 (12. jan 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Sluttspill (12. jan 2013)
Kamp om 5/6 Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball - Sluttspill (12. jan 2013)
Kamp om 7/8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball - Pulje 1 (13. jan 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-6 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-64 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-44 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-50 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-72 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-62 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-71 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-0 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-24 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Finale Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-22 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 4-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-2 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 3-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 5-2 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-1 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 5-2 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-5 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde A Norway BEX 1 (BEX GUTTA) 7-2 Norway Kongsvinger 1    Pencil

Strømmen

Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 4-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX 1 (BEX GUTTA) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil

Strømmen

Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 5-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-0 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 5-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 2-1 Norway BEX 1 (BEX GUTTA)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Kvartfinaler Norway Pål Helgesen (Strømmen) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-0 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Morten Hilstad (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 7-6 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-4 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Sajid Raheem (BEX) 6-0 Norway Mikael Nicolaysen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 6-5 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-4 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 7-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-94 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil

Tron 40

Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 125-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-46 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil

Joakim 58

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 125-122 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-33 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-112 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-94 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-61 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil

Kristoffer 52

Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-107 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-87 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-77 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-37 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil

Mikael 52

Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-112 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Erik 48
Mikael 40

NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-0 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 8-2 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 8-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-2 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-22 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-25 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-71 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-31 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 100-30 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 100-27 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-1 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-34 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Innl: Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 100-29 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil

Navid 41

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-90 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil

Askild 41

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 100-69 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Jan Kjetil 41

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-69 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-91 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-64 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-69 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

Mikael 60, Roger 48

Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-35 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-113 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil

Navid 41

Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-97 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-109 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Mats 69, Mikael 45,45

Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 3 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 5-0 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 5-2 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 4 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-5 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (1.-4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 (1.-4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Sajid Raheem (BEX) 6-1 Norway Kjartan Solheim (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 4-3 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde A Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BEX 2 (Bex 2) 6-3 Norway Unique 2 (Unique 2 Yolti)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) v Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 4-1 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-1 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway BEX 2 (Bex 2) 5-0 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) v Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Cafer Demir (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-0 Norway Mads Johansen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) v Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Cafer Demir (Unique) 4-0 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) v Norway Mads Johansen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) v Norway Cafer Demir (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-0 Norway Mads Johansen (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway BEX 2 (Bex 2) 5-4 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 4-2 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-1 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) v Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-0 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 4-0 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) v Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-4 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway BEX 2 (Bex 2) 5-2 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) v Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-3 Norway Ruben Waage (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 4-1 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) v Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ruben Waage (Oslo) 6-5 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Ruben Waage (Oslo)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway BEX 1 (BEX) 5-1 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 4-0 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 4-1 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) v Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway BEX 2 (Bex 2) 5-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim Oldies)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 4-1 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) v Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BEX 1 (BEX) 5-1 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 4-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 4-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) v Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 4-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo 1 5-2 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-0 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-0 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-4 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 4-3 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 4-1 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) v Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 2 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-1 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 6-0 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-2 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway BEX 1 (BEX) 2-1 Norway Strømmen 2    Pencil
Kvartfinaler England Mark McGauley (Oslo) 8-7 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-7 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Semifinaler Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 2-1 Norway BEX 1 (BEX)    Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-3 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 8-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway John Nordeide (MIL) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 9-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde A Finland Jani Uski (Unknown) 9-4 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 9-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 9-6 Norway Matey Ullah (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-2 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Denmark Jan Keller (Skaraborgs BK) 9-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Sajid Raheem (BEX) 7-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sajid Raheem (BEX) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 9-8 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 Pulje 2 (17.-19. okt 2014)
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 50-9 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 50-12 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 50-13 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014)
Runde A Norway Jørgen Nilsen (