Fredrikstad BK

NM i Snooker, pulje 1 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-1 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Tor Henning Jensen (Tromsø) w/o Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-3 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 6 Reds, pulje 1 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 3-1 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 3-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Helgesen (Sarpsborg) 3-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 3-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Helgesen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Martin Helgesen (Sarpsborg) 3-1 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 6 Reds (8.-10. apr 2011)
8-delsfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kim Robin Hovind (Unique) 3-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
16-delsfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Ikke bestemt    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 23-22 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) w/o Norway Edvin Nordli (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Ryan Reyes (Groruddalen) 1-0 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) w/o Norway Edvin Nordli (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Ryan Reyes (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde A Norway Ryan Reyes (Groruddalen) 1-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Norway Edvin Nordli (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jawad Hassan (Unique) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-108 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-53 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-45 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-72 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-110 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i Snooker Veteran, pulje 1 (5. nov 2011)
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil

David 40

Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 8-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Lag-NM i snooker, pulje 2 (3. des 2011)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil

Ken Simon ca.60

NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-0 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Christian Hansen (Unique) 6-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 4 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-2 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-1 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Kvartfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Jenter 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-3 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 4-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-1 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil

Gratulerer Anna

NM snooker 6-Reds, pulje 3 (31. mar - 1. apr 2012)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 4-2 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 4-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 1 (5. mai 2012)
Pulje Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 3 (5. mai 2012)
Pulje Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball (5. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Jenter 16 år i 10-ball (5. mai 2012)
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-1 Norway Anna Snellingen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-2 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-2 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-0 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-0 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-0 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i snooker Pulje 5 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) 2-0 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-0 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil

Hellerud 48 serie

NM Junior 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-25 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-36 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 75-21 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 75-30 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-13 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-33 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 Pulje 2 (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-12 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 50-38 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 35-29 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 50-15 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 100-67 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) w/o Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 100-15 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-33 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 100-78 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 100-53 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 100-76 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-92 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 100-84 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-52 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 100-70 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-66 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Kvartfinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 50-11 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Veteran NM i snooker (13.-14. okt 2012)
Semifinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Veteran NM i snooker, gruppe B (13.-14. okt 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-5 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Håkon Diep (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Dan Andersson 7-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Sweden Sara Parmkrans (d)    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 9-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Are Lorentsen (Trondheim) w/o Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde A Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 9-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) w/o Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-1 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 7-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 2 (8.-9. des 2012)
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 125-99 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-77 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Franck Nybo (Vestby BK) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-5 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 58-55 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-62 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-70 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-24 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-27 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-62 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) w/o Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 0-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 0-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
NC-1 Snooker, pulje 3 (16. feb 2013)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 4 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-4 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-32 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-24 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 3 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-20 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-31 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 4 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-24 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-10 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 55-25 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 55-52 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 6-5 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-22 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-83 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-16 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-12 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 60-28 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Skår Lone (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 3 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Patrick Stene (Reka BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 8 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-0 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 5-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013)
8-delsfinaler Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
8-delsfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Sebastian Mæhlum (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo) 3-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Sebastian Mæhlum (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Oslo 5    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Sebastian Mæhlum (Oslo) 4-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 3-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 3-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 3-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 3-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 6-3 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 3-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 3-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 3-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers) 6-3 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil

Fabrikken

Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Conrad Ott (Bergen) 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Jacobsen (Bergen) 5-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Conrad Ott (Bergen) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 4-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 5-4 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil

Fabrikken

Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 5-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 5-3 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 4-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Kvartfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Semifinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 6-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Kjell Nilsen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 125-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) 125-113 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-122 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-93 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-46 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-80 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-63 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-29 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-56 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-88 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-96 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 100-55 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil

Saltnes 38 serie

NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Helge Blom (Bergen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 2 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 2 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 4 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Tobias Høie (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 4 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 (1.-4. mai 2014)
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Matias Sætre (Herøy) 8-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (1.-4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 (1.-4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-2 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 4-0 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 6-4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 4-2 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1) 5-4 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Strømmen 2 5-2 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) v Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 6-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second) 5-1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) v Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NC-4 Snooker, pulje 3 (16.-17. aug 2014)
Pulje Norway Flemming Børresen (Fredrikstad