Sarpsborg

NC-2 i snooker - Øst, pulje 2 (7. jan 2006)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Melbye (Grenland) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Sindre Havgar (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Thomas M Larsen (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (7. jan 2006)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 1 (4. feb 2006)
Pulje Norway Morten Skifjeld (Grenland) 2-0 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 4 (4. feb 2006)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Thomas Johansen (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Vegar Melbye (Grenland) Møter  Pencil
NC-3 i snooker (4. feb 2006)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Helge Skifjeld (Grenland)    Pencil
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil

Kurt 137

NM i Snooker, pulje 3 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Fredrik Kvaal Pedersen (Stavanger)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Jan Kristensen (Jæren)    Pencil
NM i Snooker, pulje C mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
NM i Snooker, pulje D mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Morten Skifjeld (Grenland) 2-1 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker (8.-9. apr 2006)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Andreas Skogstad (Grenland) 3-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
Semifinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje (6. mai 2006)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Vegar Melbye (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Lars Vik (Grenland)    Pencil
NC-1 i snooker - Øst (6. mai 2006)
Semifinaler Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst, pulje (16. sep 2006)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Stian Sanden (Jarseng) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 1-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst (16. sep 2006)
Semifinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 1-0 Norway Morten Skifjeld (Grenland) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (21.-22. apr 2007)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Arnfinn Guttorm (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker (21.-22. apr 2007)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-2 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 5-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Øst, pulje 3 (1. des 2007)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Gaute Andersson (Stavanger) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 5 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker (15.-16. mar 2008)
8-delsfinaler Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 3-2 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 3 (26. apr 2008)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Henning Tyvand (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Stian Sanden (Jarseng) Møter  Pencil
NC-2 i snooker (26. apr 2008)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 3 (4.-5. okt 2008)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Stian Sanden (Jarseng) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker (4.-5. okt 2008)
Kvartfinaler Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 1 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Hans M. Vestby (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans M. Vestby (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Hans M. Vestby (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 2 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Henning Evensen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 3 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker (6.-7. des 2008)
Kvartfinaler Norway Jason Hansen (Svithun) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 4 (21.-22. feb 2009)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Andreas Wangestad (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker (4.-5. apr 2009)
Runde A Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Runde A Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Gaute Andersson (Stavanger) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Kristian Kosicki (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Mateo Unkovic Hoel (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker, pulje 2 (7. nov 2009)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker (7. nov 2009)
Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Masters, pulje 2 (5.-6. des 2009)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Masters (5.-6. des 2009)
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 2 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) w/o Norway Martin Meintjes (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Øyvind Jensen (TSI) w/o Norway Martin Meintjes (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 3 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 5 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 6 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje 7 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Stian Sanden (Jarseng) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Arild Aasen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Stian Sanden (Jarseng) 2-1 Norway Arild Aasen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 8 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Martin Helgesen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Gaute Andersson (Stavanger) 2-0 Norway Martin Helgesen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 9 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 10 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker, pulje 11 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Christian Laland (Oslo) w/o Norway Hans M. Vestby (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) w/o Norway Hans M. Vestby (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 12 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i Snooker (26.-28. mar 2010)
16-delsfinaler Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-0 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg)    Pencil
16-delsfinaler Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
16-delsfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
8-delsfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Gaute Andersson (Stavanger) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Stian Sanden (Jarseng) 2-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
8-delsfinaler Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Stian Sanden (Jarseng) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Semifinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 1 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 2 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 3 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
NC-2 i snooker - Øst, pulje 4 (15.-16. mai 2010)
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Øst (15.-16. mai 2010)
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 3-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg)    Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 1 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 2 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 3 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) scr Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Linge (Oslo Biljard 1) scr Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst, pulje 4 (4.-5. sep 2010)
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Øst (4.-5. sep 2010)
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker - Masters (30.-31. okt 2010)
Runde A Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Per Kristen Andenæs (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 1 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) w/o Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 3 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 4 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 5 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker) 2-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 6 (11.-12. feb 2011)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Unknown Aziz (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Unknown Aziz (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker (11.-13. feb 2011)
8-delsfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Ole Petter Høie (Torshov)    Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i 6 Reds, pulje 1 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Helgesen (Sarpsborg) 3-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Martin Helgesen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Martin Helgesen (Sarpsborg) 3-1 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) w/o Norway Martin Helgesen (Sarpsborg)    Pencil

Resultatet ble strøket

Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) w/o Norway Martin Helgesen (Sarpsborg)    Pencil

Resultatet ble strøket

NM i 6 Reds, pulje 2 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-2 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 3-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Kim Robin Hovind (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kim Robin Hovind (Unique) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-2 Norway Kim Robin Hovind (Unique)    Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 3-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i 6 Reds, pulje 3 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 3-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg) 3-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 3-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 3-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
NM i 6 Reds, pulje 4 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 3-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-2 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-2 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 3-0 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
NM i 6 Reds (8.-10. apr 2011)
8-delsfinaler Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 3-0 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg)    Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-0 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (1.-4. jun 2011)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-0 Norway Gaute Andersson (Stavanger) Møter  Pencil

Kvaal 71

Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil

Kvaal 79, 48

Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-2 Norway Stig Dahl (Kongsvinger)    Pencil
NM i Snooker, pulje 2 (1.-4. jun 2011)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil

Pål 30

Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-3 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 3 (1.-4. jun 2011)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) w/o Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Chris 141, 50, 44, 42

Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 4-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg) w/o Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 4-3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Ken Simon 54

Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) w/o Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 4 (1.-4. jun 2011)
Pulje Norway Martin Meintjes (Sarpsborg) 4-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil

Martin 36

Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 4-1 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil

Currently between sessions


Hermund 39, 30

Pulje Norway Martin Meintjes (Sarpsborg) 4-3 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d)    Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 4-2 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 4-0 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 4-3 Norway Martin Meintjes (Sarpsborg)    Pencil

Respot black

Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 4-3 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil

Avgjort på siste sorte

Pulje Norway Martin Meintjes (Sarpsborg) 4-0 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) 4-0 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker (1.-5. jun 2011)
8-delsfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-0 Norway Martin Kristiansen (Sarpsborg)    Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-3 Norway Martin Meintjes (Sarpsborg)    Pencil
8-delsfinaler Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 4-0 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
8-delsfinaler Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 4-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-1 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-1 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 1 (13.-14. aug 2011)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 2 (13.-14. aug 2011)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker)    Pencil
NC-4 i snooker, pulje 3 (13.-14. aug 2011)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 4 (13.-14. aug 2011)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-1 Norway Per-Thomas Fjell (Sarpsborg)    Pencil
NC-4 i snooker (13.-14. aug 2011)
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Masters i snooker, Pulje 2 (8.-9. okt 2011)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Simon 38, 43, 31

Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil

Simon 34

Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Simon 39

Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 3-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Masters i snooker (8.-9. okt 2011)
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil

Simon 59

Finale Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-1 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil

Simon 32

NM i Snooker Veteran, pulje 1 (5. nov 2011)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Ken Simon 56, 51

NM i Snooker Veteran, pulje 2 (5. nov 2011)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i Snooker Veteran (5. nov 2011)
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Ken Simon 57

Lag-NM i snooker, pulje 1 (3. des 2011)
Pulje Norway Oslo Biljard 1 2 (Chris & Edwin) 4-1 Norway Sarpsborg 1 (Kjell & Stein)    Pencil

Chris og Edwin vant dobbelkampen

Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Sarpsborg 1 (Kjell & Stein) 3-2 Norway Oslo 6 (Atle & Hermund)    Pencil

Atle og Hermund vant dobbelkampen

Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Lag-NM i snooker, pulje 2 (3. des 2011)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 1-0 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) Møter  Pencil

Bjørn 59

Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil

Ken Simon ca.60

Lag-NM i snooker (3. des 2011)
Semifinaler Norway Sarpsborg & Jarseng 1 (Bjørn & Ken Simon) 3-1 Norway Sarpsborg 1 (Kjell & Stein)    Pencil

Bjørn og Ken Simon vant dobbelkampen

Semifinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) v Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 1 (7. jan 2012)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 2 (7. jan 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker)    Pencil

35 (Ken S)

NC-1 i snooker, pulje 4 (7. jan 2012)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker (7.-8. jan 2012)
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

54 av Chris

Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 1 (18.-19. feb 2012)
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 2 (18.-19. feb 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 3 (18.-19. feb 2012)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NC-2 i snooker (18.-19. feb 2012)
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 1 (31. mar - 1. apr 2012)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 4-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 4-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 2 (31. mar - 1. apr 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 4-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-0 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 3 (31. mar - 1. apr 2012)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 4-2 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 4-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds (31. mar - 1. apr 2012)
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-3 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 5-2 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker)    Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 5-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 3 (2. jun 2012)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NC-4 i snooker (2.-3. jun 2012)
Kvartfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-1 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM i snooker Pulje 5 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i snooker Pulje 1 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Carl-Martin Graf (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i snooker Pulje 3 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
NM i snooker Pulje 4 (14.-16. sep 2012)
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trh Snooker) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trh Snooker) 2-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i snooker (14.-16. sep 2012)
8-delsfinaler Norway Christopher Avis (Oslo) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Odne Oksavik (Trh Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Veteran NM i snooker (13.-14. okt 2012)
Semifinaler Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-0 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) Møter  Pencil
Veteran NM i snooker, gruppe A (13.-14. okt 2012)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) Møter  Pencil

Tore puljevinner på 'rosa spotball'

Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg)    Pencil

Thorbjørn puljetoer på 'rosa spotball'

Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Veteran NM i snooker, gruppe B (13.-14. okt 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) Møter  Pencil
NC-6 i snooker, pulje 1 (10.-11. nov 2012)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-6 i snooker, pulje 3 (10.-11. nov 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 3-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-6 i snooker (10.-11. nov 2012)
Semifinaler Scotland David Frew (Oslo Snooker) 3-2 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 1 (8.-9. des 2012)
Pulje Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Joakim Våbenø (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker) 0-2 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 2 (8.-9. des 2012)
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 3 (8.-9. des 2012)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) w/o Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 4 (8.-9. des 2012)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Masters i Snooker (8.-9. des 2012)
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 1 (16. feb 2013)
Pulje Norway Kevin Mathews (Sarpsborg) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kevin Mathews (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Kevin Mathews (Sarpsborg) 2-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker)    Pencil
NC-1 Snooker, pulje 2 (16. feb 2013)
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-1 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-1 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg) 2-0 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
NC-1 Snooker, pulje 3 (16. feb 2013)
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 4 (16. feb 2013)
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Ken Simon (55)

Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Ken Simon (43)

Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 5 (16. feb 2013)
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-1 Snooker (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) v Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) v Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) v Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-2 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Finale Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker 6-Reds, pulje 1 (23.-24. mar 2013)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 4-3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 4-3 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil

Askild 46

Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker 6-Reds, pulje 2 (23.-24. mar 2013)
Pulje Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker) 4-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-0 Norway Odne Oksavik (Trh Snooker) Møter  Pencil
NM Snooker 6-Reds (23.-24. mar 2013)
Kvartfinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 5-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 5-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker, pulje 1 (9.-10. mai 2013)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 3-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker, pulje 2 (9.-10. mai 2013)
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil

Umar 52

Pulje Norway Nikolai Krill (Trh Snooker) 3-2 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-3 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 0-3 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 3-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trh Snooker) 2-3 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
NM Snooker, pulje 3 (9.-10. mai 2013)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Kevin Mathews (Sarpsborg) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Kevin Mathews (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kevin Mathews (Sarpsborg) 3-2 Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-2 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil

Erik Dullerud 53

Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Audun Vad Petersson (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Kevin Mathews (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-0 Norway Kevin Mathews (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker, pulje 4 (9.-10. mai 2013)
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 3-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil

peggy 50

Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 3-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-2 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil

Chris: 69

Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker (9.-12. mai 2013)
8-delsfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 4-2 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Chris 62, 58

8-delsfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 4-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 4-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 4-3 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-3 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-2 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil

Chris 54

Nc-4 Snooker, pulje 1 (17. aug 2013)
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Chris 45, 51; Peggy trengte en snooker i siste parti

Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Nc-4 Snooker, pulje 2 (17. aug 2013)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 Snooker (17.-18. aug 2013)
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Tore 40

Masters i Snooker, pulje 1 (14. sep 2013)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 2 (14. sep 2013)
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Masters i Snooker, pulje 3 (14. sep 2013)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Masters i Snooker (14.-15. sep 2013)
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 4-3 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM 6reds, pulje A (22.-23. mar 2014)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 4-3 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil

Carl 40

Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-3 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg) 4-3 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-0 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 4-2 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
NM 6reds, pulje B (22.-23. mar 2014)
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-3 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 4-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 4-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 4-3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM 6reds, pulje C (22.-23. mar 2014)
Pulje Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg) 4-1 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 4-2 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 4-3 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 4-0 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 4-3 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM 6 reds (22.-23. mar 2014)
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 5-0 Norway Thorbjørn Wiik (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 5-1 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 5-2 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 5-3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Chris 31, 57, 32

Semifinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 5-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 5-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 Snooker, pulje 1 (26.-27. apr 2014)
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-0 Norway Rune Forberg (Oslo Snooker)    Pencil
NC-3 Snooker, pulje 2 (26.-27. apr 2014)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil

Chris - 32, 32, 34, 39, 52

Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 Snooker, pulje 4 (26.-27. apr 2014)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NC-3 Snooker, pulje 5 (26.-27. apr 2014)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-0 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
NC-3 Snooker (26.-27. apr 2014)
8-delsfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Gunder Eriksen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) w/o Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Thomas Christophersen (Oslo Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

57 (Umar)

Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker)    Pencil

70 break (Ken Simon)

Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-2 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 3 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Knut Arne Landfald (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-0 Norway Ivar Bang (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Svein Gustav Vangstad (Trh Snooker)    Pencil
NM Snooker, Pulje 5 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) 3-1 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Joakim Våbenø (Trh Snooker) 3-2 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 3-0 Norway Joakim Våbenø (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 3-1 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 6 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) 3-2 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Espen Olsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Espen Olsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 7 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Nassim Sekat (Trh Snooker) 3-2 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-0 Norway Gunder Eriksen (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-1 Norway Knut Gangåssæter (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
NM Snooker, Pulje 8 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker) 3-1 Norway Ali Reza Ludvigsen (Sarpsborg)    Pencil

John F. Aase break 36

Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-0 Norway Ali Reza Ludvigsen (Sarpsborg) Møter