Svithun

NC-3 i snooker, pulje 3 (4. feb 2006)
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-1 Norway Helge Skifjeld (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Thomas Larsson (Grenland)    Pencil
NC-3 i snooker (4. feb 2006)
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje 2 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Stig Dahl (Kongsvinger) 2-0 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje 6 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 2-0 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-0 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 2-0 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 2-0 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Tommy Olsen (Arctic) 2-1 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
NM i Snooker, pulje C mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Vest, pulje 1 (23. jun 2007)
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Morten Blidensol (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker) 2-0 Norway Morten Blidensol (Svithun)    Pencil

Ukjent score for Morten

NC-2 i snooker - Vest, pulje 2 (23. jun 2007)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 2-0 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 2-0 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Fredrik Førde (Svithun) 2-0 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil

Ukjent score for Geir

NC-2 i snooker - Vest (23. jun 2007)
Semifinaler Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker) 3-1 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 3-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 3-0 Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker)    Pencil
NM i Snooker, pulje 8 (15.-16. mar 2008)
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-1 Norway Stig Dahl (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Fredrik Kvaal Pedersen (Stavanger)    Pencil
NM i Snooker (15.-16. mar 2008)
8-delsfinaler Norway Jason Hansen (Svithun) 3-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 3-2 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
NC-4 i snooker, pulje 1 (6.-7. des 2008)
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Hans M. Vestby (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-4 i snooker (6.-7. des 2008)
Kvartfinaler Norway Jason Hansen (Svithun) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Semifinaler Norway Jason Hansen (Svithun) 3-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Finale Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
NM i Snooker (4.-5. apr 2009)
Runde A Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje 6 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM i Snooker, pulje 9 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 7-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-5 Norway Alexander Hagen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway John Ove Løvdal (Vestby BK) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-3 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Alexander Hagen (Oslo) 6-0 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 6-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
NM i 8-ball for damer (21.-23. jan 2011)
Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-2 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Norway Sarah Brubak (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-1 Norway Kine Krane (Groruddalen) (d)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-2 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 8-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM i 10-ball for damer (25.-27. feb 2011)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 6-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 6-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-3 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil

Se biljardforbundet.no/forum for oppdateringer

Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Geir Fosse (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Lasse Høyvik (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-6 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 9-0 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-8 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-2 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) w/o Norway Svithun 1 (3 Svithuns)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) v Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun) v Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) v Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) v Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun) v Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) v Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) v Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun) v Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) v Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First) w/o Norway Svithun 1 (3 Svithuns)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun)    Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-79 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-21 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-7 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM i 9-ball for damer (8.-11. des 2011)
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 7-5 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde A Norway Hege Bulling (Svithun) (d) 7-5 Norway Christina Dalen-Rasmussen (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 7-4 Norway Hege Bulling (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hege Bulling (Svithun) (d) 7-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 1-0 Norway Christina Dalen-Rasmussen (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-0 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-0 Norway Hege Bulling (Svithun) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-2 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Yesil Nevzat (Svithun) 7-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-2 Norway Nils Eintveit (Svithun)    Pencil
Innl: Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-6 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Yesil Nevzat (Svithun) 7-1 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-2 Norway Nils Eintveit (Svithun)    Pencil

Ukjent score for Eintveit

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 7-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Ukjent score for Strandhus

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-0 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil

Ukjent score for Saltnes

Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-5 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 7-2 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Yesil Nevzat (Svithun) 7-5 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-5 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-0 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 9-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Yesil Nevzat (Svithun) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-5 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Yesil Nevzat (Svithun) 9-5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 9-4 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil

Ukjent score for Martine

Runde C Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Yesil Nevzat (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-0 Norway Yesil Nevzat (Svithun)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-0 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 6-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 6-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
NM i 8-ball for damer (3.-4. feb 2012)
Pulje Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) 5-3 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-3 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-2 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-1 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NM i 10-ball for damer Pulje1 (4. feb 2012)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-2 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 5-3 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
NM i 10 ball for damer Pulje 2 (4. feb 2012)
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-3 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 10 ball for damer (4.-5. feb 2012)
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 6-3 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 4 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Kvartfinaler Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-6 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-110 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-120 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 125-81 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-58 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-102 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 2 (5. mai 2012)
Pulje Norway Rune Espeland (Svithun) 6-0 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball (5. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Søfteland 1 (Søfteland) 6-3 Norway Svithun 2    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Torbjørn Strømmen (Svithun) 6-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Magnus Seilen (Søfteland) 6-1 Norway Yao Bo Lu (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 4-2 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Magnus Seilen (Søfteland) 4-2 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Helge Seilen (Søfteland) 4-0 Norway Yao Bo Lu (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Magnus Seilen (Søfteland) 14-12 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Torbjørn Strømmen (Svithun) 22-11 Norway Helge Seilen (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Thrainn Numason (Svithun) 6-2 Norway Helge Seilen (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 23-8 Norway Yao Bo Lu (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Svithun 1 5-4 Norway Bergen 5 (All or Nothing)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 6-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Paul Simpson (Bergen) 6-3 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 31-10 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Sveinung Eriksen (Svithun) 24-9 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 14-10 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 4-2 Norway Sveinung Eriksen (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-2 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Hyllestad 2 5-0 Norway Svithun 1    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 75-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 69-6 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 4-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Bergen 4 (El Diablos) 5-0 Norway Svithun 2    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Rolf Enger (Bergen) 21-12 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Alonso Acevedo Jimenez (Bergen) 27-10 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Arnoldo Acevedo Jimenez (Bergen) 6-5 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Rolf Enger (Bergen) 4-1 Norway Yao Bo Lu (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Arnoldo Acevedo Jimenez (Bergen) 4-2 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Svithun 1 5-3 Norway Bergen 4 (El Diablos)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 4-0 Norway Rolf Enger (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 13-7 Norway Alonso Acevedo Jimenez (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Arnoldo Acevedo Jimenez (Bergen) 6-1 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Rolf Enger (Bergen) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 22-17 Norway Arnoldo Acevedo Jimenez (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Rolf Enger (Bergen) 17-8 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-5 Norway Alonso Acevedo Jimenez (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-1 Norway Arnoldo Acevedo Jimenez (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Eugen Eriksen (Bergen) 31-27 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 6-3 Norway Sveinung Eriksen (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 53-16 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 4-3 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Oslo 1 (Oslo BK) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil

Svithun 1 kom inn til sluttspillet med Wildcard

Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 75-9 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 55-29 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 5-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-4 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1) 5-3 Norway Svithun 1    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 5-4 Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 5-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 5-3 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 7-1 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 24-23 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 45-11 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 38-23 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde A Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 7-6 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Aleksander Frogum (TSI) w/o Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-5 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-8 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 1 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 2 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-1 Norway Albana Dautaj (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-3 Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 14-1 Pulje 1 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 75-26 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 75-29 Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 75-20 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 14-1 Pulje 2 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-8 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-49 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-23 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 14-1 (15.-16. sep 2012)
Semifinaler Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 75-59 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-29 Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-47 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball (15.-16. sep 2012)
Kvartfinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-0 Norway Ida Landsverk (Oslo) (d)    Pencil
Kvartfinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-0 Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 100-78 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 100-29 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Rune Espeland (Svithun) 100-60 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 100-12 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil

Stjernesund 68 serie

Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-4 Norway Eduardo Rodriguez (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Marius Sørli (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-4 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Torbjørn Strømmen (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-4 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Sørli (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thrainn Numason (Svithun) 7-4 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Marius Sørli (Svithun) 7-6 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-7 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thrainn Numason (Svithun) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-1 Norway Marius Sørli (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-108 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-47 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-66 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-1 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-1 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
NM Damer i 14.1 (1.-2. feb 2013)
Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 44-14 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 50-8 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 50-48 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-8 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 50-12 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-8 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-17 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 75-26 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-67 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-30 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 1 (2.-3. feb 2013)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-2 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d)    Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 2 (2.-3. feb 2013)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-1 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d) 5-3 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
NM Damer i 10-ball (2.-3. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-0 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-2 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Semifinaler Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-5 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 61-32 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 75-68 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-16 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-67 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-18 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-4 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-3 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Magne Sørensen (Tromsø) 6-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) 9-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 9-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 9-7 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Svithun 1 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-1 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 4-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 4-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 4-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 3-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Svithun 1 7-2 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kongsvinger 1 6-3 Norway Svithun 1    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-2 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-1 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 4-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 4-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Svithun 1 5-0 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 3-2 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 0-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Amundsen (Oslo) 0-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 2-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 3-0 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-1 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil

Strømmen

Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 0-0 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 5-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball Nidaros) 5-1 Norway Svithun 1    Pencil

Strømmen

Runde 1 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 5-0 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 0-0 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 0-0 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 2-0 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 0-0 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-4 Norway Siv Anita Sjøbakk (Steinkjer) (d)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-5 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013)
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 9-8 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Endre Varlid (Hyllestad) 9-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-5 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 9-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 9-7 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 6-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-0 Norway Kjell Nilsen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-1 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde A Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-6 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kjell Nilsen (Oslo) 7-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
8-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
NM Damer i 8-ball Pulje 1 (15.-16. nov 2013)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-2 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 8-ball Pulje 2 (15.-16. nov 2013)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 5-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 5-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 8-ball (15.-16. nov 2013)
Semifinaler Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-5 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 1 (16.-17. nov 2013)
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-1 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-5 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 2 (16.-17. nov 2013)
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-0 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball (16.-17. nov 2013)
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Innl: Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-121 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-101 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 125-102 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 7-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 7-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-7 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 8-2 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 8-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014)
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-4 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 75-32 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-29 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 75-42 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-52 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-17 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 100-73 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Helge Blom (Bergen) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 100-64 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 100-81 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 100-54 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-63 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-85 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-81 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-0 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Christoffer Johnsen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Svithun 1 5-1 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Terje Haugen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Terje Haugen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Christoffer Johnsen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Terje Haugen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Christoffer Johnsen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 5-2 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 6-3 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Svithun 1 6-3 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Svithun 1 5-3 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) v Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) v Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) v Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 5-0 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 4-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 6-1 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Løe (Oslo) v Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 4-1 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) v Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Oslo 2 (Oslo Spinners) 8-0 Norway Svithun 2    Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) v Norway Christoffer Sørensen (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) v Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-4 Norway Christoffer Sørensen (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) v Norway Christoffer Sørensen (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 4-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-0 Norway Svithun 2    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) v Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 4-2 Norway Christoffer Sørensen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 4-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1