Tre måker

NM i Snooker, pulje 5 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 2-1 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje A mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
Pulje Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 2-0 Norway Jan Kristensen (Jæren)    Pencil
NM i Snooker (8.-9. apr 2006)
Kvartfinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 3-0 Norway Morten Skifjeld (Grenland)    Pencil
Semifinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 3-1 Norway Andreas Skogstad (Grenland) Møter  Pencil
Finale Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 4-0 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil

70(46)-32, 118(118)-5, 83-12, 56-13

NC-2 i snooker - Vest, pulje 1 (23. jun 2007)
Pulje Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker) 2-0 Norway Morten Blidensol (Svithun)    Pencil

Ukjent score for Morten

NC-2 i snooker - Vest (23. jun 2007)
Semifinaler Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker) 3-1 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 3-0 Norway Trond Kenneth Eikeskog (Tre Måker)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-4 Norway Thomas Evensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Thomas Evensen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Marius Jacobsen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Christian Rosell (Tre måker) 7-4 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 7-6 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 3-7 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 9-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-0 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 9-4 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil

Ukjent score for Martine

Runde 3 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-5 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012)
Runde A Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-58 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-77 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-111 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-92 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-58 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-99 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Hyllestad 5 5-4 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Endre Varlid (Hyllestad) 16-14 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Roger Rønneseth (Hyllestad) 4-2 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Karsten Hatlem (Hyllestad) 16-14 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 6-2 Norway Endre Varlid (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker) 22-19 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Karsten Hatlem (Hyllestad) 44-38 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker) 4-2 Norway Endre Varlid (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Karsten Hatlem (Hyllestad) 6-3 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 6-3 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK) 5-2 Norway Hyllestad 6    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 6-3 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 17-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 4-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker) 16-10 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 29-17 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-4 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 4-0 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 6-5 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 34--2 Norway Eirik Kibsgaard (Os)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Bengt Tore Olsen (Os) 4-0 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 4-2 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Kibsgaard (Os) 6-3 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 75-27 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 10-9 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012)
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 8-7 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Kurt A Enoksen (TSI) 6-4 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 6-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-115 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-57 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Kvartfinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-110 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-115 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
Finale Norway Matey Ullah (Unique) 125-61 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-2 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 5 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 5-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 5-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 5-0 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013)
8-delsfinaler Norway Preben Andersen (Tre Måker) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Kvartfinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Henning Solem (Herøy) 9-7 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 9-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 9-1 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Preben Andersen (Tre Måker) 9-2 Norway Jon Martin Bjørkedal (Fjordane)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Preben Andersen (Tre Måker) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 9-2 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Helge Silva (MIL) 9-7 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 7-3 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 7-2 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Kvartfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 1 (30. apr - 4. mai 2014)
Pulje Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 5-3 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-1 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 5-3 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 5-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 1 (1.-4. mai 2014)
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 6-5 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 6-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-5 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014)
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 8-2 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014)
Runde A Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-1 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 7-0 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christian Rosell (Tre måker) 7-5 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-2 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-4 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil