Tromsø

NM i Snooker, pulje 1 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-1 Norway Tor Henning Jensen (Tromsø)    Pencil
Pulje Norway Tor Henning Jensen (Tromsø) w/o Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i Snooker (26.-28. mar 2010)
16-delsfinaler Norway Tor Henning Jensen (Tromsø) 2-0 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Tor Henning Jensen (Tromsø)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø) 7-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-0 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø) 6-2 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-0 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Joakim Kristoffersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Michael Pettersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) 6-3 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ola Helness (Arctic) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø)    Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012)
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 6-2 Norway Magnus Seilen (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 4-1 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 6-2 Norway Bengt Tore Olsen (Os)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Lars Even Eliassen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-5 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Eduardo Rodriguez (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-4 Norway Eduardo Rodriguez (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-0 Norway Lars Even Eliassen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-4 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
8-delsfinaler Norway Helge Silva (MIL) 8-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-2 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 8-4 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-6 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-4 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Åge Fevik (Strømmen) 7-6 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Fantolini (Bergen) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-2 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-6 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-5 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Krister Holm (Jessheim) 7-3 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde A Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø) 6-3 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Lars Tveiten (Tromsø) 6-3 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Per Solvang (Tromsø) 6-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 6-5 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-0 Norway Aleksander Frogum (TSI) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø) 6-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Magne Sørensen (Tromsø) 6-1 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø) 6-3 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Per Solvang (Tromsø) 6-1 Norway Lars Tveiten (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 6-0 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Aleksander Frogum (TSI) 6-2 Norway Lars Tveiten (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Magne Sørensen (Tromsø) 6-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Esben Jensen (Tromsø) 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-6 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-2 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 8-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aleksander Frogum (TSI) 8-7 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 8-7 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 9-0 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 3-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 4-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 3-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 3-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Strømmen 2 8-1 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) 3-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-0 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 4-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-0 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Brage Arnesen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-5 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-1 Norway Aleksander Frogum (TSI) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Per Solvang (Tromsø) 7-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 7-5 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-3 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 7-5 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-0 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 7-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Innl: Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 100-91 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 100-30 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 100-44 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
NM Damer 8-Ball Pulje 2 (1.-2. nov 2014)
Pulje Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 5-2 Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 5-3 Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d)    Pencil
Pulje Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 5-1 Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d)    Pencil
NM Damer 9-Ball Pulje 1 (1.-2. nov 2014)
Pulje Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d) 6-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 6-4 Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d)    Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-0 Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d)    Pencil
NM Damer 9-Ball (1.-2. nov 2014)
Semifinaler Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-5 Norway Heidi Skagsoset (Tromsø) (d)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015)
Runde A Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-1 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 2 (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Trond Larsen (Tromsø) 4-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Trond Larsen (Tromsø) 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-4 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 0-0 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Lag-NM (23.-25. mai 2015)
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 0-0 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 4-0 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 0-0 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 4-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Holt (Hyllestad) 0-0 Norway Trond Larsen (Tromsø) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Trond Larsen (Tromsø) 7-4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015)
Runde A Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) w/o Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016)
Runde B Vinnersiden Norway Øystein Mølmann (Tromsø) 8-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 8-2 Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016)
Runde A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-2 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-1 Norway Filip Endale (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-4 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil