Trondheim

NC-1 i snooker - Midt, pulje 1 (5.-6. nov 2005)
Pulje Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 1-0 Norway Tom Hagman (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 1-0 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 1-0 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 1-0 Norway Tom Hagman (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 1-0 Norway Tom Hagman (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 1-0 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Tom Hagman (Trondheim) 1-0 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
NC-1 i snooker - Midt, pulje 2 (5.-6. nov 2005)
Pulje Norway Martin Havnvik (Trondheim) 1-0 Norway Sondre Noraberg (Bærum)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 1-0 Norway Thomas Simonsen (Dora)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 1-0 Norway Sondre Noraberg (Bærum)    Pencil
Pulje Norway Martin Havnvik (Trondheim) 1-0 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Ronny Kraft (Trondheim) 1-0 Norway Thomas Simonsen (Dora)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 1-0 Norway Martin Havnvik (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 1-0 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Martin Havnvik (Trondheim) 1-0 Norway Thomas Simonsen (Dora)    Pencil
Pulje Norway Ronny Kraft (Trondheim) 1-0 Norway Sondre Noraberg (Bærum)    Pencil
NC-1 i snooker - Midt (5.-6. nov 2005)
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 2-0 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Martin Havnvik (Trondheim) 2-1 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 3-2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 3-1 Norway Martin Havnvik (Trondheim)    Pencil
Finale Norway Roger Lysholm (Trondheim) 3-0 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NM i Snooker, pulje 1 (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-1 Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
Pulje Norway Kurt Maflin (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-1 Norway John Vastvedt (Stavanger)    Pencil
NM i Snooker, pulje D mellomspill (8.-9. apr 2006)
Pulje Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Morten Skifjeld (Grenland) 2-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
NM i Snooker (4.-5. apr 2009)
Runde A Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Midt, pulje 1 (15. mai 2010)
Pulje Norway Jon Are Marthinussen (Trondheim) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Juuso Jaaskelainen (Dora) 2-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Juuso Jaaskelainen (Dora) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Jon Are Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Jon Are Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Juuso Jaaskelainen (Dora) 2-1 Norway Jon Are Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Midt, pulje 2 (15. mai 2010)
Pulje Norway Morten Marthinussen (Trondheim) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 2-0 Norway Morten Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Morten Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
NC-3 i snooker - Midt, pulje 1 (4. sep 2010)
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Erlend Børve (Trondheim) 1-0 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Midt (4. sep 2010)
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-0 Norway Stein Inge Kvalvik (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-4 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-4 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-5 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 4-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Evensen (Oslo) 7-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

8-delsfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

Siste parti ligger på YouTube
Se biljardforbundet.no/forum for oppdateringer

Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-90 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-96 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 125-70 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-91 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-69 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-109 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-74 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-22 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-44 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) v Ikke bestemt    Pencil
16-delsfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) v Ikke bestemt    Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-77 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-120 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-39 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Oslo 4 (Party boys)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) v Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) v Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-1 Norway Øivind Fredheim (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) 1-0 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 4-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 1-0 Norway Øivind Fredheim (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) 4-2 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 6-1 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Groruddalen 1 (Living legends) 5-4 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Brygga 3 (Brygga Outsiders) 5-4 Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (GRBK The First)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stoppball Nidaros 1 5-4 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 5-0 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) 5-4 Norway Groruddalen 1 (Living legends)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) 5-2 Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 2-0 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad)    Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 6-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

Stoppet

Kvartfinaler Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen) 2-1 Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 115-68 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Oslo 1 (Oslo Dreamteam) 2-1 Norway Trondheim 1 (TBK Trønderbataljonen)    Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Finale Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-0 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil

Ukjent score

Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-38 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 125-34 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-104 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-69 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 125-114 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-99 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-91 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-64 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-25 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-53 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-60 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-29 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-2 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-3 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-1 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-0 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil

Ukjent score for Fantolini

Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) w/o Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 2 (5. mai 2012)
Pulje Norway Rune Espeland (Svithun) 6-0 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 3 (5. mai 2012)
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Veteran NM i 10-ball (5. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-2 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012)
Runde A Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-0 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 5-1 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 38-28 Norway Eugen Eriksen (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 5-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-40 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 54-23 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-4 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 2-0 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 65-42 Norway Eugen Eriksen (Bergen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 2-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1)    Pencil
Semifinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 11-10 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde A Norway Aleksander Frogum (TSI) 7-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde A Norway Marius Vassli (Trondheim) 7-6 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ronny Kraft (Trondheim) 7-1 Norway Jan Terje Wahl (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim) 7-5 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 7-6 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-0 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Ronny Kraft (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 7-2 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway Jan Terje Wahl (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-0 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-4 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-1 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-8 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
8-delsfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-7 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-0 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
8-delsfinaler Norway Øyvind Jensen (TSI) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Sweden Herman Jonsson    Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Timo Mäkelä (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Sweden Dominik Antoniewicz    Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-2 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) 6-4 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Are Lorentsen (Trondheim) w/o Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 9-3 Norway Are Lorentsen (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-1 Norway Are Lorentsen (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-109 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-83 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-100 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-51 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-78 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 - Pulje 1 (11. jan 2013)
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 100-93 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-40 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 100-91 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 - Sluttspill (11. jan 2013)
Kamp om 7/8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-73 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (11.-13. jan 2013)
Kamp om 7/8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball - Pulje 1 (12. jan 2013)
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Pulje 2 (12. jan 2013)
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Sluttspill (12. jan 2013)
Kamp om 7/8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball - Sluttspill (12. jan 2013)
Finale Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball - Pulje 2 (13. jan 2013)
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-3 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-66 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-48 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 75-68 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-24 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-29 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-32 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-54 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-47 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-93 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 125-105 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-5 Norway Odd Mikkelsen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-0 Norway Odd Mikkelsen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NC-2 Snooker, pulje 1 (20.-21. apr 2013)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-0 Norway Jens Thommesen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
NC-2 Snooker (20.-21. apr 2013)
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 3-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil

Strømmen

Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 0-0 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 5-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 6-3 Norway Unique 1 (Unique BK 1)    Pencil

Strømmen

Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-3 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 4-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 5-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Trondheim 1 (Trondheim BK) 2-0 Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Kvartfinaler Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-2 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil

9-ball Dist 9

Semifinaler Norway Trondheim 1 (Trondheim BK) 2-0 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in)    Pencil
Semifinaler Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-7 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Semifinaler Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

8-ball Dist 8 Stoppet

Finale Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK)    Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Finale Norway Tron Engebakk (Unique) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Marius Vassli (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-5 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Marius Vassli (Trondheim) 6-1 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 6-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-2 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 6-2 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Pål Nyheim (Stoppball) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013)
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 125-102 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-107 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 5-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 5-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Finale Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (10.-12. jan 2014)
Kamp om 5/6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-25 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 1 (10.-12. jan 2014)
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-18 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 75-29 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 75-27 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (10.-12. jan 2014)
Kamp om 7/8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014)
Innl: Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) 7-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-0 Norway Heidi Birkelund (TSI) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-1 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 2 (25.-26. jan 2014)
Pulje Norway Nassim Sekat (Trh Snooker) 2-0 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Knut Arne Landfald (Trh Snooker) 2-1 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-5 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-31 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-53 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-60 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014)
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-5 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-26 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-39 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-37 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil

Vegar 59,51

Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-69 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

Mikael 60, Roger 48

Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-90 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-21 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil

Roger 46

Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-36 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil

Roger 52

Runde 4 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-81 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014)
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 1 (28.-31. mai 2014)
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 3-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 3-0 Norway Attila Pedersen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Daniel Skaathun (Os) 3-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Christoffer Johnsen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Svithun 1 5-1 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Terje Haugen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Terje Haugen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Christoffer Johnsen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Terje Haugen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Christoffer Johnsen (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S) 5-4 Norway Unique 3 (Unique 3 Biceps AS)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill) 5-0 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Haugen (Trondheim) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christoffer Johnsen (Trondheim) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014)
Runde A Norway BEX 2 (Bex 2) 5-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim Oldies)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 4-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 4-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 4-1 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) v Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) v Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Navid Eslah (BEX) 4-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-2 Norway Trondheim 1 (Trondheim Oldies)    Pencil
Runde 1 Tapersiden