Unique

NM i Snooker (4.-5. apr 2009)
Runde A Norway Tommy Christiansen (Torshov) 2-0 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 2-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thor Skjaldarson (Christiania) 2-1 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
NM i Snooker, pulje 8 (26.-28. mar 2010)
Pulje Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Gaute Andersson (Stavanger)    Pencil
Pulje Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Martin Helgesen (Sarpsborg)    Pencil
NM i Snooker (26.-28. mar 2010)
8-delsfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Semifinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-2 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker)    Pencil
Finale Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011)
Innl: Runde A Norway Jawad Hassan (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-3 Norway Emil Braserud (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jawad Hassan (Unique) 7-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Evensen (Oslo) 6-3 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-3 Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Norway Jawad Hassan (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

...
7: Tørt brekk av Kris. Han får en ny sjanse, og spiller seg ut
8: Matey får ball på brekket, men misser vrient langstøt. Kris rensker bordet.
9: Kris brekker tørt. Matey bommer dobbel. Kris rensker.
10: Matey spiller seg ut fra brekk.
11: Kris får ball på brekket, men misser en kombo. Matey spiller seg ut.
12: Tørt brekk fra Matey. Vanskelig bord, men Kris spiller seg ut, og er på hill.
13: Kris brekker tørt. Matey bommer en dobbel. Kris bommer matchball med en centimeter. Matey rydder.
14: Matey får forløp på brekk. Kris spiller seg ut, og er norgesmester!

NM i 10-ball (25.-27. feb 2011)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-3 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-4 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM i 6 Reds, pulje 2 (8.-9. apr 2011)
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-1 Norway Kim Robin Hovind (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kim Robin Hovind (Unique) 3-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Kim Robin Hovind (Unique) 3-2 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 3-2 Norway Kim Robin Hovind (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kim Robin Hovind (Unique) 3-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
NM i 6 Reds (8.-10. apr 2011)
8-delsfinaler Norway Kim Robin Hovind (Unique) 3-2 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) 4-3 Norway Kim Robin Hovind (Unique) Møter  Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011)
16-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) v Ikke bestemt    Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011)
Innl: Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 1-0 Norway Jawad Hassan (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 1-0 Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jawad Hassan (Unique) 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway Christian Hansen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jawad Hassan (Unique) v Norway Jan Mario Johansen (Brygga)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jawad Hassan (Unique) v Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jawad Hassan (Unique) v Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) v Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) v Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil

Usikker på score

Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Matey Ullah (Unique) 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011)
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-30 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 125-19 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-69 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) w/o Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-25 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-114 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM i 14.1 for damer (17.-18. sep 2011)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 23-6 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 30-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) 30-13 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 23-11 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 0-30 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) 30-5 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 30-9 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 50-2 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011)
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Matey Ullah (Unique) 8-1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM i 9-ball for damer (8.-11. des 2011)
Runde A Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) 1-0 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-0 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011)
Innl: Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Yesil Nevzat (Svithun) 9-5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

Ukjent score for Ullah

NM i 8-ball (20.-22. jan 2012)
Innl: Runde A Norway Ali Asghar (Unique) 6-5 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Christian Hansen (Unique) 6-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 6-4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Ali Asghar (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

Se kampen på Biljardklubb.no

NM i 10-ball (24.-26. feb 2012)
Innl: Runde A Norway Christian Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-4 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Christian Hansen (Unique) 6-3 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-2 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 5-0 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 5-1 Norway Donn Karoli (Oslo)    Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-2 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) v Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-2 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 4-3 Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 4-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil

Gratulerer Jardar

NM Jenter 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-1 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-3 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 4-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-1 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil

Gratulerer Anna

NM Jenter 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012)
Semifinaler Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 4-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil

Gratulerer Renate

NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen) 4-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Tom Torvund (Hyllestad) 6-4 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kristoffer Asgari (Unique) 6-5 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-4 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 3 (5.-6. mai 2012)
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012)
Kvartfinaler Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 16 år i 10-ball (5. mai 2012)
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-0 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-1 Norway Anna Snellingen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-2 Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-2 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-2 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-0 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-0 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
NM Jenter 18 år i 10-ball (5. mai 2012)
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 3-2 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-2 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 3-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) 3-1 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-1 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 3-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 3-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012)
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 9-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-2 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Finale Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012)
Innl: Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-5 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-4 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-1 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 9-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 1 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 7-5 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 9-ball Pulje 2 (15.-16. sep 2012)
Pulje Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) 7-1 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 7-4 Norway Albana Dautaj (Groruddalen) (d)    Pencil
NM Damer i 9-ball (15.-16. sep 2012)
Kvartfinaler Norway Christel Johnsen (Oslo) (d) w/o Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

NM Junior 16 år i 14-1 Pulje 1 (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 50-24 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 50-45 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 50-19 Norway Ronny Osbakk (Fauske)    Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 Pulje 2 (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 22-15 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 39-30 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 50-4 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 50-15 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
NM Jenter 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012)
Pulje Norway Victoria Hanssen Aasen (Fauske) (d) 31-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 26-12 Norway Victoria Hanssen Aasen (Fauske) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 45-11 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 17-13 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 31-22 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-48 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 100-84 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 100-96 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Kvartfinaler Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil

Amini ikke møtt

NM Jenter 18 år i 14-1 (22.-23. sep 2012)
Semifinaler Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 28-15 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Renate Backelin (Unique) (d) 23-16 Norway Victoria Hanssen Aasen (Fauske) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 32-27 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012)
Innl: Runde A Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Morten Børja (Oslo) 7-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-2 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012)
Runde A Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Marius Sørli (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012)
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) w/o Denmark Jan Kuntz    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-5 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012)
Runde A Sweden Robert Solvefjord 7-3 Norway Matey Ullah (Unique)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-2 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-2 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Runde A Norway Haris Amini (Unique) 7-0 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-6 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
NM Jenter 18 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 4-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 4-3 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Marte Larsen (Unique) (d) 6-3 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 6-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 6-3 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 16 år i 9-ball (16.-18. nov 2012)
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 3-1 Norway Djuly Gomes (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-2 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-0 Norway Djuly Gomes (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Djuly Gomes (Unique) (d) 3-1 Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-2 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 5-1 Norway Djuly Gomes (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 5-0 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 5-4 Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012)
Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) 9-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-8 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-2 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012)
Innl: Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 125-45 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-47 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-35 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-90 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-100 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 125-47 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 125-103 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil

Matey 41.

Finale Norway Matey Ullah (Unique) 125-61 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013)
Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013)
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robin K. Nathan (Unique) 7-3 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-1 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin K. Nathan (Unique) w/o Norway Erik Strandhus (Reka BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-5 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013)
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 7-6 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 7-5 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 7-2 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013)
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 3-0 Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-1 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 0-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 0-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 3-2 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-1 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 22-7 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 25-4 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 12-10 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 0-0 Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 23-21 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 5-3 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Asgari (Unique) 5-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 3 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-20 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-9 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) 55-40 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-10 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-30 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 55-47 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 55-52 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 4-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-3 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013)
Semifinaler Norway Renate Backelin (Unique) (d) 30-20 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d)    Pencil
Semifinaler Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 15-1 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Renate Backelin (Unique) (d) 39-26 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013)
Innl: Runde A Norway Daniel Sandnes (TSI) 6-1 Norway Kim Bengtsson (Unique)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-3 Norway Kim Bengtsson (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
NM Snooker 6-Reds, pulje 1 (23.-24. mar 2013)
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Pulje Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 4-3 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil

Askild 46

NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Asgari (Unique) 5-2 Norway Kristoffer Skår Lone (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-2 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 5-1 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 4 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 5-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 5-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 5-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball Pulje 1 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 3-2 Norway Nadia Paula (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-0 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-0 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-1 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-2 Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball Pulje 2 (19.-20. apr 2013)
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 3-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-0 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-2 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013)
8-delsfinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-2 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8-delsfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013)
Semifinaler Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-1 Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 4-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 4-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 3-0 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 3-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 3-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 4-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 4-0 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Unique 1 (Unique BK 1) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 3-1 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 4-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 3-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 3-2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 4-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 3-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Unique 3 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Unique 3 (Unique Psychos) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 3-0 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 4-1 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 6-3 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-1 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 0-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 4-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-2 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013)
Runde A Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1) 6-3 Norway Unique 2 (Unique ART)    Pencil
Runde A Norway Haris Amini (Unique) 3-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 3-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde A Norway Ali Asghar (Unique) 4-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-2 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 4-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 3-2 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Unique 2 (Unique ART) 5-4 Norway Horten 2 (Horten BK 2)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-2 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Ole Smaavik (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-0 Norway Bjørnar Brudal (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 3-2 Norway Ole Smaavik (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Brudal (Horten) 4-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 3-1 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Smaavik (Horten) 3-2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-1 Norway Bjørnar Brudal (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Unique 2 (Unique ART) 6-3 Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 3-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 3-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin Svedin (Reisa BK) 3-2 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-1 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 4-3 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-4 Norway Unique 2 (Unique ART)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-1 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-0 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 3-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten) 3-2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 3-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 4-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug (Horten)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013)
Runde A Norway Unique 1 (Unique BK 1) 5-1 Norway Stoppball Nidaros 1    Pencil

Strømmen

Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 5-0 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 0-0 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 4-3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 0-0 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 6-2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 6-3 Norway Unique 1 (Unique BK 1)    Pencil

Strømmen

Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-3 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 4-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-4 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 5-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Unique 1 (Unique BK 1) 7-2 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4)    Pencil

Strømmen

Runde 2 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 5-1 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 5-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 4-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 6-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 4-2 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Oslo 1 (Oslo BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 8-3 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil

8-ball Dist 8

Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Semifinaler Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball Nidaros)    Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Finale Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK)    Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Finale Norway Tron Engebakk (Unique) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

8-ball Dist 8

NM i 10-ball (6.-8. sep 2013)
Innl: Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-1 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013)
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-4 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
8-delsfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-7 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-5 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-8 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 9-ball Pulje 1 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-3 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 4-1 Norway Djuly Gomes (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-1 Norway Djuly Gomes (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-3 Norway Djuly Gomes (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 4-3 Norway Anna Snellingen (Unique) (d)    Pencil
NM Jenter 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 4-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Emma Slinning (Unique) (d) 4-1 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Emma Slinning (Unique) (d) 4-3 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-0 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 4-0 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-3 Norway Emma Slinning (Unique) (d)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Joe Magne Grande (Unique) 7-4 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 7-3 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-1 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 7-2 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-2 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-3 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-5 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013)
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 7-0 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-4 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 7-5 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Semifinaler Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 4-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 6-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Runde A Norway Jesse Kostich (Unique) w/o Norway Long Thanh Nguyen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Umar Khalid (Unique) 6-4 Norway Sindre Granum (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Henning Meek Dromnes (Unique) 6-4 Norway Robin Olsen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) w/o Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sigvart Andersen (Reisa BK) 6-5 Norway Long Thanh Nguyen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) 6-5 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jeenu Mahadevan (Unique) w/o Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jesse Kostich (Unique) w/o Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-1 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 6-1 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013)
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013)
Runde A Norway Ole Brage Hagen (Unique) 6-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-0 Norway<