Finland

Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014) Pencil
Runde A Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS) 9-5 Finland Petri Makkonen (Unknown)    Pencil
Runde A Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-1 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-2 Finland Santtu Pyykönen (Unknown)    Pencil
Runde A Denmark Jan Keller (Skaraborgs BK) 9-6 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
Runde A Finland Marko Makkonen (Unknown) 9-3 Sweden Mikael Andersson (BK Milen)    Pencil
Runde A Finland Jesse Huttunen (Unknown) 9-4 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-5 Finland Joonas Ohtonen (Unknown)    Pencil
Runde A Finland Jani Siekkinen (Unknown) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde A Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-8 Finland Einari Autero (Unknown)    Pencil
Runde A Finland Kim Laaksonen (Unknown) 9-3 Sweden Pontus Dalén (Familjens)    Pencil
Runde A Finland Jani Uski (Unknown) 9-4 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde A Sweden Tomas Larsson (Gefle Cue Club) 9-3 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
Runde A Finland Sami Ahola (Unknown) 9-3 Denmark Mahmut Mutto (Kville BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Kim Laaksonen (Unknown) 9-7 Sweden Jim Chawki (BK Milen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Christopher Koba (BK Stöten) 9-6 Finland Jani Uski (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Tomas Larsson (Gefle Cue Club) 9-7 Finland Sami Ahola (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-3 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Finland Marko Makkonen (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Jesse Huttunen (Unknown) 9-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-1 Finland Jani Siekkinen (Unknown)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-4 Finland Einari Autero (Unknown)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Jusso Nuutinen (Unknown) 9-4 Denmark Mahmut Mutto (Kville BC)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Santtu Pyykönen (Unknown) 9-7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Joonas Ohtonen (Unknown) 9-6 Sweden Mikael Kåhlberg (BK Milen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Stefan Ericson (BK Stöten) 9-5 Finland Santtu Pyykönen (Unknown) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-2 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Sami Ahola (Unknown) 9-5 Sweden Mats Elfroos (Old Fellows BC)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Jani Uski (Unknown) 9-5 Sweden Morgan Cederstrôm (Växjô BF)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-4 Finland Joonas Ohtonen (Unknown)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Jani Siekkinen (Unknown) 9-5 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-2 Finland Marko Makkonen (Unknown)    Pencil
Runde C Vinnersiden Finland Kim Laaksonen (Unknown) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-4 Finland Jesse Huttunen (Unknown)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-2 Finland Jani Siekkinen (Unknown)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-8 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS) 9-4 Finland Sami Ahola (Unknown)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-7 Finland Jani Uski (Unknown)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Sweden Christopher Koba (BK Stöten) 9-3 Finland Petri Makkonen (Unknown)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-6 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Finland Jesse Huttunen (Unknown) 9-7 Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS)    Pencil
8-delsfinaler Finland Kim Laaksonen (Unknown) 9-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
8-delsfinaler Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-6 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
8-delsfinaler Finland Jesse Huttunen (Unknown) 9-7 Sweden Daniel Tångudd (BK Milen)    Pencil
Kvartfinaler Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-1 Finland Kim Laaksonen (Unknown)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Finland Sami Karttunen (Unknown)    Pencil
Kvartfinaler Sweden Christopher Koba (BK Stöten) 9-2 Finland Jesse Huttunen (Unknown)    Pencil
Nordisk Mesterskap Damer (19.-20. sep 2014) Pencil
Runde A Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-4 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) Møter  Pencil
Runde A Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d) 7-6 Finland Janna Virtanen (Unknown) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-2 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-3 Finland Mari Haapanen (Unknown) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) 7-6 Sweden Jessika Nilsson (Familjens) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-1 Finland Janna Virtanen (Unknown) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Sweden My Nguyen (BK Stöten) (d) 7-1 Finland Mari Haapanen (Unknown) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) 7-2 Sweden Silje Helene Munk (Malmö BK) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-1 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) 7-2 Sweden Annika Nilsson (Familjens) (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-4 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
Kvartfinaler Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-2 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) Møter  Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015) Pencil
Runde A Sweden Stefan Ericson (BK Stöten) 9-7 Finland Santtu Pyykönen (Unknown) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-4 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-6 Finland Janne Kaipainen    Pencil
Runde A Finland Ville Hämäläinen 9-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Finland Jiri Marsalo    Pencil
Runde A Finland Jesse Takanen w/o Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Runde A Finland Henrik Öhrnberg 9-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
Runde A Finland Jani Siekkinen (Unknown) 9-7 Finland Teemu Pannula    Pencil
Runde A Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 9-5 Finland Jan Veli Morelius    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Jani Uski (Unknown) 9-2 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-6 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Ville Hämäläinen 9-4 Sweden Daniel Tångudd (BK Milen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Jesse Takanen 9-3 Sweden Christopher Koba (BK Stöten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-5 Finland Henrik Öhrnberg    Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Jim Chawki (BK Milen) 9-3 Finland Jani Siekkinen (Unknown)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-4 Sweden Morgan Norberg (Kville BC)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Teemu Pannula 9-7 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Jan Veli Morelius 9-8 Sweden Pontus Dalén (Familjens)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Jani Siekkinen (Unknown) 9-2 Finland Santtu Pyykönen (Unknown)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Henrik Öhrnberg 9-5 Finland Janne Kaipainen    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Jiri Marsalo 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
16-delsfinaler Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-1 Finland Jan Veli Morelius    Pencil
16-delsfinaler Finland Jani Uski (Unknown) 9-8 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Finland Jiri Marsalo    Pencil
16-delsfinaler Finland Ville Hämäläinen 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
16-delsfinaler Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-3 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
16-delsfinaler Finland Jesse Takanen 9-2 Sweden Mikael Andersson (BK Milen)    Pencil
16-delsfinaler Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-6 Sweden Christopher Koba (BK Stöten)    Pencil
16-delsfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Finland Henrik Öhrnberg    Pencil
16-delsfinaler Sweden Jim Chawki (BK Milen) 9-8 Finland Teemu Pannula    Pencil
16-delsfinaler Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-2 Finland Jani Siekkinen (Unknown)    Pencil
8-delsfinaler Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-5 Finland Jani Uski (Unknown)    Pencil
8-delsfinaler Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK) 9-3 Finland Ville Hämäläinen    Pencil
8-delsfinaler Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-3 Finland Jesse Takanen    Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Finland Sami Karttunen (Unknown)    Pencil
Kvartfinaler Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-4 Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK)    Pencil
Semifinaler Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-5 Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club)    Pencil
Finale Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-4 Finland Petri Makkonen (Unknown)    Pencil
Nordic Pool Championship for Ladies (17.-18. okt 2015) Pencil
Runde A Finland Johanna Vartiainen (d) 7-4 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d)    Pencil
Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-2 Finland Tuija Tiihonen (d)    Pencil
Runde A Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-4 Finland Tuuliina Panula (d)    Pencil
Runde A Finland Marika Poikkijoki (TriQ) (d) 7-4 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-2 Finland Johanna Vartiainen (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Finland Marika Poikkijoki (TriQ) (d) 7-5 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Tuija Tiihonen (d) w/o Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Tuuliina Panula (d) 7-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-5 Finland Tuija Tiihonen (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-3 Finland Tuuliina Panula (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-2 Finland Johanna Vartiainen (d)    Pencil
Kvartfinaler Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-2 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
Kvartfinaler Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-3 Finland Marika Poikkijoki (TriQ) (d)    Pencil
DM Div 2 Pulje 4 (8.-9. okt 2016) Pencil
Pulje Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Pulje Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 (8.-9. okt 2016) Pencil
Kvartfinaler Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Semifinaler Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Finale Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde A Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-2 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) w/o Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil