Norge

NC-1 i snooker, pulje 1 (7. jan 2012) Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil

41 by Chris

Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil

40 av Chris

Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Morten Sigurd Hansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker, pulje 2 (7. jan 2012) Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker)    Pencil

35 (Ken S)

Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-1 i snooker, pulje 3 (7. jan 2012) Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-0 Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Atle Sponberg (Oslo Snooker) 2-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-1 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil

51 av Erik

NC-1 i snooker, pulje 4 (7. jan 2012) Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Johannes Sørbø (Oslo Biljard 1)    Pencil
NC-1 i snooker (7.-8. jan 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 3-2 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 3-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil

54 av Chris

Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012) Pencil
Innl: Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 6-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-0 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-3 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Henning Solem (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Ali Asghar (Unique) 6-5 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Eric Siguenza (Oslo) 6-5 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 6-0 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-1 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-5 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-4 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 6-4 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) w/o Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-5 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-4 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pelle Nævestad (Oslo) 6-5 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) w/o Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Michael Pettersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-2 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 6-3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Christian Hansen (Unique) 6-4 Norway Gurinder Singh Gill (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) w/o Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Henning Solem (Herøy) 6-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 6-2 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-1 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 6-4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-5 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 6-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-2 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-2 Norway Ali Asghar (Unique) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Henning Solem (Herøy) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-0 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 6-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 6-0 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) 7-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Anders Westgaard (Oslo) 7-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Anders Westgaard (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Jan K Kvalsund Hansen (Herøy) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

Se kampen på Biljardklubb.no

NM i 8-ball for damer (3.-4. feb 2012) Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-2 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-1 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) 5-3 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-3 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-1 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
NM i 10-ball for damer Pulje1 (4. feb 2012) Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-2 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 5-3 Norway Hege B Steffensen (Svithun) (d)    Pencil
NM i 10 ball for damer Pulje 2 (4. feb 2012) Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-3 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM i 10 ball for damer (4.-5. feb 2012) Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) 6-3 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Finale Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 1 (18.-19. feb 2012) Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-2 i snooker, pulje 2 (18.-19. feb 2012) Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
NC-2 i snooker, pulje 3 (18.-19. feb 2012) Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NC-2 i snooker (18.-19. feb 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Strandhus (Asker) 3-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 3-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012) Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic) 6-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 6-0 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde A Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-4 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) 6-3 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Christian Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Ørjan André Hanssen (Fauske)    Pencil
Innl: Runde A Norway Christian Evenrud Skau (Arctic) 6-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-4 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) w/o Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic) 6-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Ola Helness (Arctic) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-5 Norway Ørjan André Hanssen (Fauske)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Geir Allan Lande (Fauske) 6-1 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Christian Hansen (Unique) 6-3 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-3 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-1 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-3 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-4 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ron Kaspersen (Arctic) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 7-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-2 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 3 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-3 Norway Tom Brun (Arendal)    Pencil
Pulje Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-3 Norway Tom Brun (Arendal)    Pencil
Pulje Norway Ole Eidsheim (Bergen) 5-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Tom Brun (Arendal) 6-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Pulje Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 4 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Donn Karoli (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 5-0 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 5-1 Norway Donn Karoli (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Donn Karoli (Oslo) 5-0 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Donn Karoli (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-1 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-1 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-2 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) v Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) v Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Norway Ahmed Hussein (Groruddalen)    Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-2 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 4-3 Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 4-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 4-0 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-6 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil

Gratulerer Vidar

NM Junior 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) 5-0 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil

Gratulerer Jardar

NM Junior 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Semifinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil

Gratulerer Mikael

NM Jenter 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-1 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 4-3 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 4-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-0 Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 4-1 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil

Gratulerer Anna

NM Jenter 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Semifinaler Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 4-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Renate Backelin (Unique) (d) 4-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil

Gratulerer Renate

NM snooker 6-Reds, pulje 1 (31. mar - 1. apr 2012) Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 4-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 4-1 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 4-2 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-3 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-2 Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 2 (31. mar - 1. apr 2012) Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 4-0 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-0 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 4-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 4-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 3 (31. mar - 1. apr 2012) Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 4-2 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 4-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 4-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-0 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-2 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds, pulje 4 (31. mar - 1. apr 2012) Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 4-3 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 4-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Pulje Scotland David Frew (Oslo Snooker) 4-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 4-2 Norway Johan Østin (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 4-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM snooker 6-Reds (31. mar - 1. apr 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 4-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 4-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 4-3 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 4-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 5-4 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil

55 av Tore.
Avgjort på siste svart.

Semifinaler Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 5-2 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker)    Pencil
Finale Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 5-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012) Pencil
Runde A Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-58 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-110 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-77 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-113 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 125-77 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-56 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-63 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-56 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-120 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-111 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-72 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 125-81 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-92 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-118 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-97 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-64 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-58 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-112 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 125-109 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-95 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-103 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-102 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-18 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 125-50 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-110 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-100 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-72 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-97 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-99 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Semifinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-48 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-49 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-121 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 1 (5. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Pulje Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Pulje Norway Helge Silva (MIL) 6-5 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 2 (5. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Pulje Norway Rune Espeland (Svithun) 6-0 Norway Knut Heimsjø (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-2 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 3 (5. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-0 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen) 4-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 4-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Burhan Ahmed (Groruddalen) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Asgari (Unique) 6-5 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Tom Torvund (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Tom Torvund (Hyllestad) 6-4 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Tom Torvund (Hyllestad) 6-3 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Tom Torvund (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-1 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-4 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 3 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Pulje Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball (5. mai 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (5.-6. mai 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway David Vu (Groruddalen) 4-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Tom Torvund (Hyllestad)    Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Jenter 16 år i 10-ball (5. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-1 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-2 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-0 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 3-0 Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Giena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-0 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-2 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) w/o Norway Natalie Zahry (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d) 3-1 Norway Anna Snellingen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-0 Norway Diena Tanilon (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 3-2 Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år i 10-ball (5. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 3-0 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 3-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 3-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-1 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-1 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-2 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 3-0 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-2 Norway Marte Larsen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Marte Larsen (Unique) (d) 3-2 Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) 3-1 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Solbjørg Lien (Hyllestad) (d) 3-2 Norway Renate Backelin (Unique) (d) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012) Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 9-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-2 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-2 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Kvartfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012) Pencil
Innl: Runde A Norway Endre Varlid (Hyllestad) 49-32 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Roger Rønneseth (Hyllestad) 6-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Karsten Hatlem (Hyllestad) 22-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Endre Varlid (Hyllestad) 6-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Karsten Hatlem (Hyllestad) 4-0 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde A Norway Hyllestad 5 5-1 Norway Hyllestad 3 (Hyllestads Tufte)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Hyllestad 5 5-4 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker) 22-19 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Roger Rønneseth (Hyllestad) 4-2 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 6-3 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 4-2 Norway Sveinung Eriksen (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 6-3 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 31-10 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-2 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 14-10 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Paul Simpson (Bergen) 6-3 Norway Sveinung Eriksen (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)