Norge

Topp 8 Elite 14.1 - Pulje 1 (11. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 100-93 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 100-91 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 100-87 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-30 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-40 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-34 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 - Pulje 2 (11. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-59 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 100-94 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 100-63 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 100-59 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 100-62 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 100-51 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 - Sluttspill (11. jan 2013) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-73 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kamp om 5/6 Norway Even Wærnes (Stoppball) 100-84 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 100-97 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 100-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (11.-13. jan 2013) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kamp om 5/6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil

Sammenlagt:

  1. Vegar Kristiansen 300
  2. Tommy Wolff 270
  3. Kristoffer Mindrebøe 250
  4. Roger Rasmussen 230
  5. Ronny Oldervik 150
  6. Even Wærnes 150
  7. Roger Lysholm 130
  8. Mikael Øgaard 120
Topp 8 Elite 8-ball - Pulje 1 (12. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball - Pulje 2 (12. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Pulje 1 (12. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Pulje 2 (12. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball - Sluttspill (12. jan 2013) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kamp om 5/6 Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball - Sluttspill (12. jan 2013) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 6-1 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kamp om 5/6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kamp om 3/4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball - Pulje 2 (13. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball - Pulje 1 (13. jan 2013) Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-0 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013) Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Fillip Thorseth (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Kim Garmark (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
Runde A Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013) Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-1 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-2 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013) Pencil
Runde A Norway Lars-Harald Riiber (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Øyvind Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Håkon Diep (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Halvard Berntsen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Robin K. Nathan (Unique) 7-3 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Kent Hansen (Oslo) 7-0 Norway Erik Strandhus (Reka BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-1 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-3 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Franck Nybo (Vestby BK) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robin K. Nathan (Unique) w/o Norway Erik Strandhus (Reka BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 7-5 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Håkon Diep (Oslo) 7-1 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Håkon Diep (Oslo) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-5 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Håkon Diep (Oslo) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-5 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-6 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
Kvartfinaler Norway Håkon Diep (Oslo) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013) Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Daniel Hult (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 7-4 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-1 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-1 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-2 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-4 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-5 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Kvartfinaler Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013) Pencil
Runde A Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren) 7-3 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-6 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Stig Rune Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Helge Silva (MIL) 7-6 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Runde A Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Kyrre Storheil (Reka BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren) 7-3 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-5 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Krister Holm (Jessheim) 7-3 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 7-5 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 7-6 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 7-2 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Kvartfinaler Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
NM Damer i 14.1 (1.-2. feb 2013) Pencil
Runde A Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 50-17 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde A Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 44-14 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 50-39 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 50-48 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 50-8 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mona Bergstø (Os) (d) 50-16 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 41-36 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-8 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 50-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 50-12 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-8 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 25-18 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 50-17 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) 49-44 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 75-26 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-67 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Finale Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 75-30 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 1 (2.-3. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 5-2 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d)    Pencil
Pulje Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) 5-3 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 2 (2.-3. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d) 5-3 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d)    Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-0 Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 5-1 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 3 (2.-3. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 5-1 Norway Doris Strandenes (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 5-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 5-1 Norway Doris Strandenes (Hyllestad) (d)    Pencil
NM Damer i 10 ball Pulje 4 (2.-3. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Mona Bergstø (Os) (d) 5-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Pulje Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 5-4 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Pulje Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 5-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM Damer i 10-ball (2.-3. feb 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 6-0 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d) 6-3 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Kvartfinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-1 Norway Katrine Grotle (Fjordane) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-5 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-2 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
Finale Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 6-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013) Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Fredrik Førde (Svithun) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 8-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 8-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Finale Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013) Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-50 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-34 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-10 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-64 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-66 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-21 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-62 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 58-55 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-67 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-70 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-46 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 75-68 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-44 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 61-32 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-68 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-48 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-50 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-70 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 75-24 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-72 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-24 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-27 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-11 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-23 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-16 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-67 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-29 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-32 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-62 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-46 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-34 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-62 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-18 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-54 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Kvartfinaler Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-71 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-47 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 100-42 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-93 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-16 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 125-105 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 0-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) 3-2 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d) w/o Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) 3-1 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 3-0 Norway Madeleine Johansen (Reka BK) (d)    Pencil
Pulje Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) 0-0 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d)    Pencil
NM Jenter 18 år 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 3-2 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-0 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 3-1 Norway Nadia Paula (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 25-4 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Renate Backelin (Unique) (d) 22-7 Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nithusha Subraminiam (Unique) (d) 12-10 Norway Grethe Marie Rommerud (Unique) (d) Møter  Pencil
NM Jenter 18 år 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Anna Snellingen (Unique) (d) 0-0 Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) w/o Norway Anna Snellingen (Unique) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) w/o Norway Christin Arukwe (Groruddalen) (d)    Pencil
Pulje Norway Nadia Paula (Unique) (d) 23-21 Norway Stine-Elise Kensland (Unique) (d) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 1 (16. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Kevin Mathews (Sarpsborg) 2-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Kevin Mathews (Sarpsborg) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Kevin Mathews (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Hong Kong Pak San Li (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 2 (16. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg) 2-0 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 2-1 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trh Snooker) 2-1 Norway Ken Richard Sundås (Sarpsborg)    Pencil
NC-1 Snooker, pulje 3 (16. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Afghanistan Ramzan Ali Rezai (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 4 (16. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Ken Simon (43)

Pulje Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil

Ken Simon (55)

Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Carl H. Simensen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 3 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 4 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 5-3 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-4 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-0 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-0 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 5-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kristoffer Asgari (Unique) 5-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 30-16 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 45-10 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 45-21 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-32 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 45-19 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-24 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 3 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Umar Khalid (Unique) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-20 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-31 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-9 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 4 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-15 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 45-23 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-4 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-10 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) Møter  Pencil
Pulje Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen) 55-40 Norway Kristoffer Asgari (Unique)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-24 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-30 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 55-52 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 55-47 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 55-25 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
NC-1 Snooker, pulje 5 (16. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-0 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) 2-1 Norway Stein Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Runde A Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 6-5 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 6-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-4 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 6-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 6-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 6-4 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-0 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 8-7 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 8-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Finale Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-22 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-83 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 45-20 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 45-34 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-12 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-16 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 60-28 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 29-17 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter