Ukjent

NC-1 i snooker, pulje 6 (11.-12. feb 2011) Pencil
Pulje Unknown Aziz (Oslo Biljard 1) no show Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) w/o Unknown Aziz (Oslo Biljard 1)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) w/o Unknown Aziz (Oslo Biljard 1)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Innl: Runde A Norway Oslo 5 (Oslo Pondus) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Arctic 1 (Team Midnattsol) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Strømmen 2 (Norges Herligste) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Trondheim 2 (Tronheim BK2) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Oslo 4 (Party boys) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Groruddalen 2 (No name) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Oslo 3 (Oslo Pussycats) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Oslo 8 (Oslo Two and a half men) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Brygga 2 (Bryggas peneste) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Fjordane 1 (Fjordane) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Groruddalen 1 (Living legends) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Groruddalen 3 (All in) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Trondheim 3 (Tons of electric jumpshots) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde A Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011) Pencil
Runde D Vinnersiden Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde D Vinnersiden Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Lag-NM i snooker, pulje 2 (3. des 2011) Pencil
Semifinaler Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012) Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde A Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012) Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Unknown Hamza Alsaeed    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) w/o Unknown Veronica Buskum (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Sweden Robert Solvefjord w/o Unknown Veronica Buskum (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) w/o Unknown Hamza Alsaeed    Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012) Pencil
Runde A Norway Thomas Fantolini (Bergen) w/o Unknown Venco Tod    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Åge Fevik (Strømmen) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
Runde B Vinnersiden Sweden Jonny Holmer w/o Unknown Theodore Bitsaxakis    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Anis Boutaleb (Oslo) w/o Unknown Theodore Bitsaxakis    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arild Kråkvik (Oslo) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde A Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde A Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde A Norway Unique 3 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde A Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
NM 3-vant, Pulje 1 (15. nov 2014) Pencil
Pulje Unknown Carlos Ruiz (Oslo) 15-10 Norway Espen Hauge (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Carlos Ruiz (Oslo) 11-10 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Carlos Ruiz (Oslo) 13-8 Norway Kjell-Runar Wendel (BPS Carambole Club)    Pencil
Pulje Unknown Carlos Ruiz (Oslo) 13-8 Norway Kjell Lillestøl (BPS Carambole Club)    Pencil
NM 3-vant, Pulje 2 (15. nov 2014) Pencil
Pulje Unknown Markus Kotvojs (Oslo) 15-7 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Morten Madsen (Oslo) 15-9 Unknown Markus Kotvojs (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Markus Kotvojs (Oslo) 15-10 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Markus Kotvojs (Oslo) 9-9 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
NM 3-vant, Pulje 4 (15. nov 2014) Pencil
Pulje Unknown Yalcin Iner (Oslo) 15-10 Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Peter Cleaverley (Oslo) 15-10 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Unknown Yalcin Iner (Oslo) 15-4 Norway Tomm Svendsen (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo) 15-2 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo) 14-13 Unknown Peter Cleaverley (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Peter Cleaverley (Oslo) 10-5 Norway Tomm Svendsen (Oslo)    Pencil
Pulje Unknown Yalcin Iner (Oslo) 15-3 Norway Flemming Børresen (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Unknown Yalcin Iner (Oslo) 15-12 Unknown Peter Cleaverley (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Tomm Svendsen (Oslo) 12-12 Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo)    Pencil
NM 3-vant (15.-16. nov 2014) Pencil
8-delsfinaler Norway Terje Mathisen (Oslo) 20-16 Unknown Peter Cleaverley (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Unknown Markus Kotvojs (Oslo) 20-16 Norway Kjell Lillestøl (BPS Carambole Club)    Pencil
8-delsfinaler Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo) 20-16 Norway Espen Olsen (Sarpsborg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Terje Mathisen (Oslo) 17-15 Unknown Carlos Ruiz (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Unknown Yalcin Iner (Oslo) 20-14 Unknown Markus Kotvojs (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo) 20-7 Norway Morten Madsen (Oslo)    Pencil
Semifinaler Unknown Yalcin Iner (Oslo) 20-7 Norway Terje Mathisen (Oslo)    Pencil
Semifinaler Norway Espen Hauge (Oslo) 20-18 Unknown Gazi Ekim Özhan (Oslo)    Pencil
Finale Norway Espen Hauge (Oslo) 25-21 Unknown Yalcin Iner (Oslo)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde A Norway Ask BC 1 (ABC) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Unique 2 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 2 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde A Norway Hyllestad 3 w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Svithun 2 w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
NM Lag Skjema 1 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde A Norway Grenland 1 w/o Unknown Ikke bestemt    Pencil
Runde 1 Tapersiden Unknown Ikke bestemt w/o Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil