Elite NC-4 Pencil

Dato: 28.-29. mai 2011; Salong: Svithun, Stavanger, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (41)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
3 Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) v Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 9-0 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
6 Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-8 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-2 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Ingen spiller scr Ingen spiller    Pencil
3 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
7 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-6 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
3 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren)    Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
11 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
12 Norway Geir Fosse (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Lasse Høyvik (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
15 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil