Elite NC-3 Pencil

Dato: 30. apr - 1. mai 2011; Salong: Stavset, Trondheim, Norge; Type: NC; Mer: Se forumet Se også resultater (25)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-25 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-58 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-39 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-77 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-15 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-120 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-103 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) v Ikke bestemt    Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Ikke bestemt    Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) v Ikke bestemt    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) v Ikke bestemt    Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) v Ikke bestemt    Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Ikke bestemt    Pencil
7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) v Ikke bestemt    Pencil
8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Ikke bestemt    Pencil
9 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) v Ikke bestemt    Pencil
10 Norway Even Wærnes (Stoppball) v Ikke bestemt    Pencil
11 Norway Mikael Øgaard (BEX) v Ikke bestemt    Pencil
12 Norway Christian Johannessen (Oslo) v Ikke bestemt    Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) v Ikke bestemt    Pencil
14 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Ikke bestemt    Pencil
15 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Ikke bestemt    Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) v Ikke bestemt    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-74 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-22 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-44 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-66 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-69 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-109 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-32 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-12 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-41 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-82 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-47 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-90 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-96 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 125-70 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-73 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 125-121 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-91 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-46 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil