Norgesmesterskap i snooker Pencil

Dato: 4.-5. apr 2009; Salong: Elmers, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (55)
Finale Pencil
Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 3-0 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 3-0 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 3-2 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 3-0 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 3-2 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-1 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-0 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-1 Norway Gaute Andersson (Stavanger)    Pencil
3 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Øyvind Jensen (TSI) Møter  Pencil
4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Thor Skjaldarson (Christiania)    Pencil
3 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-1 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Gaute Andersson (Stavanger)    Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker)    Pencil
3 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 2-0 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Ukjent score for Edwin

2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
3 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Mateo Unkovic Hoel (Oslo)    Pencil
4 Norway Thor Skjaldarson (Christiania) 2-0 Norway Kristian Kosicki (Oslo)    Pencil
5 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-0 Norway Tommy Christiansen (Torshov)    Pencil
6 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
7 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8 Norway Jason Hansen (Svithun) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 2-0 Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Thor Skjaldarson (Christiania) 2-1 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
4 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Stian Sanden (Jarseng) Møter  Pencil
5 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) 2-0 Norway Johnny Schulz (Oslo Biljard 1)    Pencil

Ukjent score for Johnny

6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 2-0 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-0 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Gaute Andersson (Stavanger) 2-1 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg)    Pencil
3 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-1 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Tommy Christiansen (Torshov)    Pencil
5 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Kristian Kosicki (Oslo)    Pencil
6 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Mateo Unkovic Hoel (Oslo)    Pencil
7 Norway Christian Johannessen (Oslo) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
8 Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-1 Norway Jens Petter Svendsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Lasse Rognlien (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
2 Norway Gaute Andersson (Stavanger) 2-0 Norway Gunerius Pettersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
5 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-1 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil
6 Norway Tommy Christiansen (Torshov) 2-0 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-0 Norway Thor Skjaldarson (Christiania)    Pencil
8 Norway Knut Kvaal Pedersen (Sarpsborg) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) Møter  Pencil
9 Norway Kristian Kosicki (Oslo) 2-1 Norway Stian Sanden (Jarseng)    Pencil
10 Norway Mateo Unkovic Hoel (Oslo) 2-1 Norway Johnny Schulz (Oslo Biljard 1)    Pencil
11 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Johan Østin (Oslo Snooker) Møter  Pencil
12 Norway Christian Johannessen (Oslo) 2-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
13 Scotland David Frew (Oslo Snooker) 2-1 Norway Petter Rognlien (Oslo Biljard 1)    Pencil
14 Norway Øyvind Jensen (TSI) 2-0 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil