Åpent norgesmesterskap i 14.1 Pencil

Dato: 17.-18. sep 2011; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (57)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-52 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-94 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-29 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-35 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-33 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-60 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-20 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-114 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-110 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-110 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Usikker på Mikaels score

4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-53 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-80 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-72 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-85 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-25 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-63 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-65 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-35 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-21 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-99 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-96 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-45 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-25 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-91 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Alexander Hansen (Arctic) w/o Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-64 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 125-114 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 125-97 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 125-53 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-119 Norway Øzgür Simsek (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
8 Norway Alexander Hansen (Arctic) 125-124 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-70 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-101 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-83 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-120 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-68 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-104 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-33 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 125-69 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-79 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-62 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-38 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen) Møter  Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-83 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-45 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-108 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-19 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
10 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 125-107 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
11 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-30 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
12 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
13 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-76 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
14 Norway Christian Johannessen (Oslo) w/o Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
15 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 125-34 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 125-19 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil