Masters i pool Pencil

Dato: 14.-15. okt 2011; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (41)
Finale Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-2 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-1 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 8-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-4 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
6 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-7 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-1 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
5 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 7-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil