Elite NC-8 Pencil

Dato: 11.-12. nov 2011; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (41)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 8-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
6 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
7 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Jørn Betten (Arctic) 8-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
6 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
11 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
12 Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Joakim Haugen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
15 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil