Norgesmesterskap i NM i 10-ball Pencil

Dato: 24.-26. feb 2012; Salong: Arctic Biljardsalong og Royal Bowling og Biljard, Bodø, Norge; Type: NM; Mer: Sendes på NRK Nordland. Se også resultater (90)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
4 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic)    Pencil
7 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-2 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
2 Norway Ron Kaspersen (Arctic) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
3 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 7-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
4 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
6 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
7 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
8 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-4 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-3 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
10 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-3 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic)    Pencil
11 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
12 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
13 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
14 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
15 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic)    Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 7-1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-0 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-3 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
4 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-3 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
5 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø)    Pencil
6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-1 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
8 Norway Christian Hansen (Unique) 6-3 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
3 Norway Ron Kaspersen (Arctic) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
4 Norway Ola Helness (Arctic) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-5 Norway Ørjan André Hanssen (Fauske)    Pencil
6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
7 Norway Geir Allan Lande (Fauske) 6-1 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-4 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
2 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic) 6-4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic)    Pencil
3 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
6 Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic)    Pencil
7 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) w/o Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Christian Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-4 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
3 Norway Jan Gunnar Magnussen (Arctic) 6-2 Norway Nils Kåre Stemland (Arctic)    Pencil
4 Norway Jan Egil Mentzoni Hansen (Arctic) 6-3 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
5 Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-4 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Ron Kaspersen (Arctic)    Pencil
7 Norway Nikolai Kjørren (Tromsø) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway Ola Helness (Arctic)    Pencil
9 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
10 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway Ørjan André Hanssen (Fauske)    Pencil
11 Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-3 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
12 Norway Christian Evenrud Skau (Arctic) 6-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
13 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 6-4 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
14 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 6-3 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
15 Norway Trond Viggo Thomessen (Arctic) 6-0 Norway Kent Ivar Aasbakk (Arctic)    Pencil
16 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil