Norgesmasterskap for junior 16 år i 10-ball Pencil

Dato: 5.-6. mai 2012; Salong: Veitvet, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (33)
Finale Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway David Vu (Groruddalen) 4-0 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil

NM for junior 16 år i 10-ball Pulje 1 Pencil

Dato: 5.-6. mai 2012; Salong: Veitvet, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Haris Amini 4 3 1 22 15 7 8 2,00 3
2 Norway Ole Kristian Elnæs 4 3 1 23 14 9 5 1,25 3
3 Norway Bjørnar Tveraas 4 2 2 19 9 10 -1 -0,25 2
4 Norway Nikola Vukmirovic 4 1 3 24 9 15 -6 -1,50 1
5 Norway Emil Bjørkmann 4 1 3 22 8 14 -6 -1,50 1
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
2 Norway Haris Amini (Unique) 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen) 4-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
5 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
6 Norway Haris Amini (Unique) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-0 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
8 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Nikola Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
10 Norway Haris Amini (Unique) 4-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil

NM for junior 16 år i 10-ball Pulje 2 Pencil

Dato: 5.-6. mai 2012; Salong: Veitvet, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jardar Eiken Flage 3 3 0 13 12 1 11 3,67 3
2 Norway Fabian Stensberg 3 2 1 17 9 8 1 0,33 2
3 Norway Burhan Ahmed 3 1 2 17 6 11 -5 -1,67 1
4 Norway Tor Andrè Lillevold 3 0 3 17 5 12 -7 -2,33 0
1 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
3 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
6 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen) 4-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil

NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 3 Pencil

Dato: 5.-6. mai 2012; Salong: Veitvet, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Elkhem Eisajan 4 4 0 17 16 1 15 3,75 4
2 Norway David Vu 4 3 1 24 12 12 0 0,00 3
3 Norway Umar Khalid 4 2 2 21 10 11 -1 -0,25 2
4 Norway Vegar Bygstad 4 1 3 23 11 12 -1 -0,25 1
5 Norway Jeenu Mahadevan 4 0 4 19 3 16 -13 -3,25 0
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
5 Norway David Vu (Groruddalen) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
7 Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway David Vu (Groruddalen) Møter  Pencil
9 Norway David Vu (Groruddalen) 4-3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Umar Khalid (Unique) 4-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil