NC-3 Elite i 14-1 Pencil

Dato: 14.-15. apr 2012; Salong: Haugesund, Haugesund, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (33)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-121 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-48 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-49 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-72 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-97 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-99 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-100 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-18 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-102 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-110 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 125-50 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-112 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-95 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-103 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 125-109 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-64 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-97 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-58 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 125-81 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-92 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-118 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-63 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Vidar Blidensol (MIL) 125-77 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-111 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-56 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-72 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-120 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-56 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-113 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Even Wærnes (Stoppball) 125-110 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 125-58 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-77 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil