NC-4 Elite i 9-ball Pencil

Dato: 12.-13. mai 2012; Salong: Veitvet, Oslo, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (37)
Finale Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
2 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Tron Engebakk (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-2 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-7 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 9-2 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Mikael Øgaard (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
7 Norway Tron Engebakk (Unique) 9-5 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
11 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Joakim Haugen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Pål Helgesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Roar Hvalstad (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil