Vis individuelle kamper  Lag-NM i pool Pencil

Dato: 26.-28. mai 2012; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (51)
Finale Pencil
Norway Oslo 1 (Oslo BK) 2-0 Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport)    Pencil
Norway Joakim Haugen 125-18 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil

14-1 Distanse 125

Norway Christian Johannessen 5-5 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil

8-ball Distanse 8

Norway Kristoffer Mindrebøe 11-2 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil

9-ball Distanse 11

Semifinaler Pencil
Norway Oslo 1 (Oslo BK) 3-0 Norway Hyllestad 1 (Wolff)    Pencil
Norway Joakim Haugen 125-62 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 11-9 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 8-3 Norway Rudi Andrè Wolff Møter  Pencil
Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 2-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1)    Pencil
Norway Henrik Hagen 8-6 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 125-53 Norway Mikael Øgaard Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 11-10 Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Oslo 1 (Oslo BK) 3-0 Norway Hyllestad 2    Pencil
Norway Christian Johannessen 8-3 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 125-28 Norway Iselin Herland (d)    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 11-5 Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
Norway Hyllestad 1 (Wolff) 2-0 Norway Bergen 1 (Tres Amigos)    Pencil
Norway Tommy Wolff 11-10 Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 125-64 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Rudi Andrè Wolff 7-7 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 2-0 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball)    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 11-10 Norway Vegar Kristiansen Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 104-73 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 8-5 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 2-0 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm 8-2 Norway Ketil Andrè Strømmen Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 11-1 Norway Petter Jespersen Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 65-42 Norway Eugen Eriksen Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 5-3 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1)    Pencil
Norway Eirik Johansen 5-1 Norway Jørgen Nilsen    Pencil
Norway Robert Farinetti 5-1 Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Thomas Dung Bui 7-5 Norway Jørgen Nilsen    Pencil
Norway Henrik Hagen 7-2 Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Robert Farinetti 33-5 Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Henrik Hagen 75-16 Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Henrik Hagen 5-1 Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen 24-22 Norway Jørgen Nilsen    Pencil
18 Norway Hyllestad 2 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian)    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 46-41 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 7-3 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Iselin Herland (d) 5-4 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 7-5 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 5-4 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
28 Norway Bergen 1 (Tres Amigos) 5-3 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Norway Vidar Blidensol 75-20 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård 75-66 Norway Espen Saltnes    Pencil
Norway Vidar Blidensol 26-7 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Ole Eidsheim 7-5 Norway Petter Ødegård Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 7-5 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-1 Norway Petter Ødegård Møter  Pencil
Norway Ole Eidsheim 20-5 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 5-3 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
38 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 5-4 Norway Hyllestad 4 (H.kost og stupekajakk)    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 7-6 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Eugen Eriksen 7-6 Norway Øystein Rønneseth    Pencil
Norway Petter Jespersen 7-6 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Øystein Rønneseth 33-32 Norway Ketil Andrè Strømmen    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 25-19 Norway Eugen Eriksen    Pencil
Norway Petter Jespersen 30-10 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 5-1 Norway Ketil Andrè Strømmen    Pencil
Norway Pål Hatteberg 5-2 Norway Eugen Eriksen    Pencil
Norway Petter Jespersen 5-3 Norway Øystein Rønneseth    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1) 5-3 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Rune Espeland 5-4 Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Stein Espeland 5-2 Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen 5-3 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen 7-6 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Thomas Dung Bui 7-1 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Rune Espeland 24-23 Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Thomas Dung Bui 45-11 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Eirik Johansen 38-23 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
11 Norway Hyllestad 2 5-1 Norway TSI 1 (Team TSI)    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 5-3 Norway Vegar Lind    Pencil
Norway Øyvind Jensen 51-50 Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 7-3 Norway Vegar Lind Møter  Pencil
Norway Iselin Herland (d) 5-3 Norway Øyvind Jensen    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 30-12 Norway Aleksander Frogum    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 7-5 Norway Øyvind Jensen    Pencil
21 Norway Bergen 1 (Tres Amigos) 5-2 Norway Bergen 3 (Køkameratane)    Pencil
Norway Vidar Blidensol 29-14 Norway Conrad Ott    Pencil
Norway Ole Eidsheim 27-22 Norway John Nordeide    Pencil
Norway Espen Saltnes 5-4 Norway John Nordeide Møter  Pencil
Norway Ronny Algrøy 5-1 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 7-5 Norway Conrad Ott Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 7-5 Norway John Nordeide Møter  Pencil
Norway Ronny Algrøy 7-6 Norway Ole Eidsheim    Pencil
31 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 6-3 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 5-2 Norway Ketil Andrè Strømmen    Pencil
Norway Eugen Eriksen 7-4 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 13-12 Norway Petter Jespersen    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 24-20 Norway Eugen Eriksen    Pencil
Norway Petter Jespersen 4-3 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 7-5 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Norway Petter Jespersen 4-2 Norway Jan Helge Kordts    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 52-13 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Eugen Eriksen 5-4 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 1 (Oslo BK) 5-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian)    Pencil
Norway Christian Johannessen 7-6 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 75-23 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 5-2 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 5-4 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 66-37 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
11 Norway Hyllestad 1 (Wolff) 5-2 Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport)    Pencil
Norway Steffen Wolff 75-45 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 5-1 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 51-45 Norway Rudi Andrè Wolff    Pencil
Norway Rudi Andrè Wolff 5-2 Norway Mikael Øgaard Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 7-4 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 7-4 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Rudi Andrè Wolff 7-6 Norway Jørgen Nilsen    Pencil
28 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball) 5-0 Norway Hyllestad 4 (H.kost og stupekajakk)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 75-18 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 5-2 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 5-2 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 7-1 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 7-5 Norway Øystein Rønneseth    Pencil
38 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-4 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Norway Roger Rasmussen 7-2 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 75-17 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård 5-4 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 5-3 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen 7-6 Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
Norway Roger Lysholm 75-40 Norway Petter Ødegård    Pencil
Norway Roger Rasmussen 54-23 Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
Norway Roger Lysholm 5-4 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 7-2 Norway Petter Ødegård    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Oslo 1 (Oslo BK) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil

Svithun 1 kom inn til sluttspillet med Wildcard

Norway Joakim Haugen 75-9 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 55-29 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Christian Johannessen 5-2 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 5-1 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Christian Johannessen 7-4 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvikmafian) 5-2 Norway Groruddalen 1 (Groruddalen BK1)    Pencil

Groruddalen BK1 kom inn til sluttspillet med Wildcard

Norway Tor Arne Jostad 7-2 Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Tom Bjerke 5-4 Norway Eirik Johansen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 29-7 Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 5-1 Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Tuan Duc Nguyen 5-2 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Tom Bjerke 49-39 Norway Thomas Dung Bui    Pencil
Norway Eirik Johansen 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
21 Norway Hyllestad 1 (Wolff) 5-1 Norway TSI 1 (Team TSI)    Pencil
Norway Tommy Wolff 5-4 Norway Vegar Lind    Pencil
Norway Rudi Andrè Wolff 5-0 Norway Aleksander Frogum    Pencil
Norway Tommy Wolff 7-5 Norway Øyvind Jensen Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 7-4 Norway Aleksander Frogum Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 75-1 Norway Vegar Lind    Pencil
Norway Øyvind Jensen 45-26 Norway Rudi Andrè Wolff    Pencil
31 Norway BEX 1 (3½ kalde BEXsport) 5-2 Norway Hyllestad 2    Pencil
Norway Robert Farinetti 7-6 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 7-6 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 7-2 Norway Iselin Herland (d)    Pencil
Norway Henrik Hagen 5-1 Norway Iselin Herland (d)    Pencil
Norway Robert Farinetti 48-30 Norway Iselin Herland (d)    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 5-0 Norway Mikael Øgaard Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 33-32 Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
48 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball) 5-0 Norway Bergen 3 (Køkameratane)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 75-26 Norway Conrad Ott    Pencil
Norway Ronny Oldervik 5-1 Norway John Nordeide    Pencil
Norway Even Wærnes 7-4 Norway Ronny Algrøy    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 7-0 Norway John Nordeide    Pencil
Norway Ronny Oldervik 46-34 Norway Ronny Algrøy    Pencil
58 Norway Hyllestad 4 (H.kost og stupekajakk) 5-4 Norway Bergen 1 (Tres Amigos)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 7-1 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Ole Eidsheim 7-5 Norway Øystein Rønneseth Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 7-3 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Øystein Rønneseth 30-29 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Ole Eidsheim 65-17 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 46-18 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 5-2 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 5-2 Norway Øystein Rønneseth    Pencil
68 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-0 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Norway Roger Rasmussen 7-2 Norway Jan Helge Kordts    Pencil
Norway Pål Helgesen 65-3 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Roger Rasmussen 70-16 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Norway Pål Helgesen 5-2 Norway Jan Helge Kordts Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård 7-1 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
78 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-0 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm 5-0 Norway Ketil Andrè Strømmen Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 5-1 Norway Petter Jespersen    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 7-2 Norway Petter Jespersen Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 75-24 Norway Ketil Andrè Strømmen    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 38-28 Norway Eugen Eriksen Møter  Pencil

Lag-NM i pool Innledende Pencil

Dato: 26.-28. mai 2012; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (24)
Runde A Pencil
1 Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Pencil
1 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 4-1 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Eugen Eriksen 31-27 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Petter Jespersen 6-3 Norway Sveinung Eriksen Møter  Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 53-16 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Petter Jespersen 4-3 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
11 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-3 Norway Bergen 5 (All or Nothing)    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 4-1 Norway Arnstein Hågensen    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-4 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 24-21 Norway Paul Simpson    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 28-8 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Paul Simpson 4-1 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Arnstein Hågensen 6-2 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 6-1 Norway Paul Simpson    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 5-4 Norway Hyllestad 5    Pencil
Norway Karsten Hatlem 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen    Pencil
Norway Eugen Eriksen 4-2 Norway Endre Varlid    Pencil
Norway Petter Jespersen 25-9 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 40-3 Norway Endre Varlid    Pencil
Norway Eugen Eriksen 6-1 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Karsten Hatlem 4-1 Norway Petter Jespersen    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 4-1 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Karsten Hatlem 41-40 Norway Eugen Eriksen    Pencil
Norway Endre Varlid 6-5 Norway Petter Jespersen    Pencil
11 Norway Svithun 1 5-3 Norway Bergen 4 (El Diablos)    Pencil
Norway Rune Espeland 4-0 Norway Rolf Enger    Pencil
Norway Stein Espeland 13-7 Norway Alonso Acevedo Jimenez    Pencil
Norway Arnoldo Acevedo Jimenez 6-1 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Rolf Enger 6-4 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Rune Espeland 22-17 Norway Arnoldo Acevedo Jimenez    Pencil
Norway Rolf Enger 17-8 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Rune Espeland 6-5 Norway Alonso Acevedo Jimenez    Pencil
Norway Stein Espeland 4-1 Norway Arnoldo Acevedo Jimenez    Pencil
20 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-4 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK)    Pencil
Norway Johannes Tørresdal 4-0 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Christian Rosell 6-5 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 6-3 Norway Johannes Tørresdal    Pencil
Norway Christian Rosell 34--2 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 4-0 Norway Jon Birger Gursli    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 4-2 Norway Christian Rosell    Pencil
Norway Eirik Kibsgaard 6-3 Norway Jon Birger Gursli    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 75-27 Norway Jon Birger Gursli    Pencil
Norway Johannes Tørresdal 10-9 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
30 Norway Bergen 5 (All or Nothing) 5-0 Norway Søfteland 1 (Søfteland)    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 7-6 Norway Mona Bergstø (d) Møter  Pencil
Norway Paul Simpson 24-22 Norway Magnus Seilen    Pencil
Norway Paul Simpson 4-2 Norway Helge Seilen    Pencil
Norway Arnstein Hågensen 6-2 Norway Magnus Seilen    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-5 Norway Helge Seilen    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Bergen 2 (Gutta Boys) 5-0 Norway Fjordane 1 (The Underdogs)    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 4-2 Norway Svein Magne Ekeberg Møter  Pencil
Norway Petter Jespersen 6-4 Norway Kim Dani Eide    Pencil
Norway Petter Jespersen 34-7 Norway Svein Magne Ekeberg    Pencil
Norway Ketil Andrè Strømmen 16-10 Norway Kim Dani Eide    Pencil
Norway Eugen Eriksen 56-12 Norway Amin Asil    Pencil
11 Norway Bergen 4 (El Diablos) 5-0 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Rolf Enger 21-12 Norway Thrainn Numason    Pencil
Norway Alonso Acevedo Jimenez 27-10 Norway Torbjørn Strømmen    Pencil
Norway Arnoldo Acevedo Jimenez 6-5 Norway Thrainn Numason    Pencil
Norway Rolf Enger 4-1 Norway Yao Bo Lu    Pencil
Norway Arnoldo Acevedo Jimenez 4-2 Norway Torbjørn Strømmen    Pencil
21 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK) 5-2 Norway Hyllestad 6    Pencil
Norway Johannes Tørresdal 6-3 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Christian Rosell 17-1 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Gjermund Flage 4-0 Norway Jon Birger Gursli    Pencil
Norway Christian Rosell 4-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-5 Norway Jon Birger Gursli    Pencil
Norway Jon Birger Gursli 16-10 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Johannes Tørresdal 29-17 Norway Gjermund Flage    Pencil
31 Norway Bergen 5 (All or Nothing) 5-2 Norway Fjordane 2 (The Familyguys)    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 9-6 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Petter Jespersen 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Jardar Rysjedal 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Paul Simpson 19-16 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Petter Jespersen 21-16 Norway Jardar Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-5 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Paul Simpson 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway TSI 1 (Team TSI) 5-1 Norway Søfteland 1 (Søfteland)    Pencil
Norway Mona Bergstø (d) 6-5 Norway Øyvind Jensen    Pencil
Norway Aleksander Frogum 6-2 Norway Magnus Seilen    Pencil
Norway Vegar Lind 4-2 Norway Mona Bergstø (d)    Pencil
Norway Aleksander Frogum 4-0 Norway Helge Seilen    Pencil
Norway Vegar Lind 31-20 Norway Magnus Seilen    Pencil
Norway Øyvind Jensen 46-6 Norway Helge Seilen    Pencil
8 Norway Bergen 3 (Køkameratane) 5-0 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os)    Pencil
Norway John Nordeide 12-7 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Ronny Algrøy 4-3 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Norway Conrad Ott 59-5 Norway Bengt Tore Olsen    Pencil
Norway John Nordeide 4-0 Norway Jan Helge Kordts    Pencil
Norway Ronny Algrøy 6-2 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
14 Norway Hyllestad 2 5-0 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 75-2 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Iselin Herland (d) 4-2 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 69-6 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 4-2 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Iselin Herland (d) 6-4 Norway Stein Espeland    Pencil
20 Norway Hyllestad 4 (H.kost og stupekajakk) 5-1 Norway Hyllestad 5    Pencil
Norway Karsten Hatlem 47-36 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 27-9 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-5 Norway Endre Varlid    Pencil
Norway Øystein Rønneseth 6-1 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Øystein Rønneseth 4-1 Norway Karsten Hatlem    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-2 Norway Endre Varlid    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Fjordane 2 (The Familyguys) 5-1 Norway Hyllestad 3 (Hyllestads Tufte)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-2 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Kurt Per Hatlem 19-7 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jardar Rysjedal 6-2 Norway Jonas Holt    Pencil
Norway Jardar Rysjedal 21-4 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-1 Norway Kurt Per Hatlem    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 4-3 Norway Jonas Holt    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Unknown Ikke noe lag v Unknown Ikke noe lag    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Søfteland 1 (Søfteland) 6-3 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Torbjørn Strømmen 6-4 Norway Mona Bergstø (d)    Pencil
Norway Magnus Seilen 6-1 Norway Yao Bo Lu    Pencil
Norway Mona Bergstø (d) 4-2 Norway Thrainn Numason    Pencil
Norway Magnus Seilen 4-2 Norway Torbjørn Strømmen    Pencil
Norway Helge Seilen 4-0 Norway Yao Bo Lu    Pencil
Norway Magnus Seilen 14-12 Norway Thrainn Numason    Pencil
Norway Torbjørn Strømmen 22-11 Norway Helge Seilen    Pencil
Norway Thrainn Numason 6-2 Norway Helge Seilen    Pencil
Norway Mona Bergstø (d) 23-8 Norway Yao Bo Lu    Pencil
11 Norway TSI 1 (Team TSI) 5-4 Norway Bergen 4 (El Diablos)    Pencil
Norway Alonso Acevedo Jimenez 4-3 Norway Vegar Lind    Pencil
Norway Øyvind Jensen 28-10 Norway Arnoldo Acevedo Jimenez    Pencil
Norway Aleksander Frogum 6-4 Norway Rolf Enger    Pencil
Norway Arnoldo Acevedo Jimenez 6-3 Norway Vegar Lind    Pencil
Norway Øyvind Jensen 4-1 Norway Rolf Enger    Pencil
Norway Aleksander Frogum 33-19 Norway Alonso Acevedo Jimenez    Pencil
21 Norway Bergen 3 (Køkameratane) 5-1 Norway Bergen 2 (Gutta Boys)    Pencil
Norway John Nordeide 4-2 Norway Eugen Eriksen    Pencil
Norway Ronny Algrøy 4-1 Norway Kyrre Hauge    Pencil
Norway Conrad Ott 6-5 Norway Eugen Eriksen    Pencil
Norway Ronny Algrøy 6-4 Norway Ketil Andrè Strømmen    Pencil
Norway Kyrre Hauge 35-27 Norway Conrad Ott    Pencil
Norway John Nordeide 59-18 Norway Ketil Andrè Strømmen Møter  Pencil
31 Norway Os 1 (Trollmenn fra Os) 5-3 Norway Fjordane 1 (The Underdogs)    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg 4-2 Norway Jan Helge Kordts    Pencil
Norway Eirik Kibsgaard 4-1 Norway Kim Dani Eide    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 75-20 Norway Amin Asil    Pencil
Norway Svein Magne Ekeberg 14-3 Norway Eirik Kibsgaard    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 4-1 Norway Kim Dani Eide    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 6-3 Norway Amin Asil    Pencil
Norway Bengt Tore Olsen 6-2 Norway Svein Magne Ekeberg    Pencil
Norway Jan Helge Kordts 14-13 Norway Kim Dani Eide    Pencil
41 Norway Hyllestad 2 5-2 Norway Fjordane 2 (The Familyguys)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 41-28 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 75-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jardar Rysjedal 27-25 Norway Iselin Herland (d)    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Iselin Herland (d) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 75-4 Norway Jardar Rysjedal    Pencil
51 Norway Svithun 1 5-4 Norway Bergen 5 (All or Nothing)    Pencil
Norway Petter Jespersen 6-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Stein Espeland 6-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård Møter  Pencil
Norway Paul Simpson 6-3 Norway Sveinung Eriksen    Pencil
Norway Petter Jespersen 31-10 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
Norway Sveinung Eriksen 24-9 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Rune Espeland 14-10 Norway Paul Simpson    Pencil
Norway Petter Jespersen 4-2 Norway Sveinung Eriksen Møter  Pencil
Norway Rune Espeland 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård Møter  Pencil
Norway Stein Espeland 4-2 Norway Paul Simpson    Pencil
61 Norway Hyllestad 4 (H.kost og stupekajakk) 5-1 Norway Hyllestad 6    Pencil
Norway Øystein Rønneseth 6-2 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 6-4 Norway Gjermund Flage    Pencil
Norway Øystein Rønneseth 30-3 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Gjermund Flage 36-35 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-0 Norway Arnhild Eiken (d) Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-0 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
71 Norway Hyllestad 5 5-4 Norway Tre Måker 1 (3 Måker BK)    Pencil
Norway Endre Varlid 16-14 Norway Johannes Tørresdal    Pencil
Norway Roger Rønneseth 4-2 Norway Christian Rosell    Pencil
Norway Karsten Hatlem 16-14 Norway Johannes Tørresdal    Pencil
Norway Christian Rosell 6-2 Norway Endre Varlid    Pencil
Norway Jon Birger Gursli 22-19 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Karsten Hatlem 44-38 Norway Christian Rosell    Pencil
Norway Jon Birger Gursli 4-2 Norway Endre Varlid    Pencil
Norway Karsten Hatlem 6-3 Norway Jon Birger Gursli    Pencil
Norway Johannes Tørresdal 6-3 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Hyllestad 5 5-1 Norway Hyllestad 3 (Hyllestads Tufte)    Pencil
Norway Karsten Hatlem 22-2 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Endre Varlid 49-32 Norway Kurt Per Hatlem    Pencil
Norway Kurt Per Hatlem 4-3 Norway Roger Rønneseth    Pencil
Norway Karsten Hatlem 4-0 Norway Jonas Holt    Pencil
Norway Roger Rønneseth 6-3 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Endre Varlid 6-3 Norway Jonas Holt    Pencil