Norgesmesterskap i 9-ball Pencil

Dato: 22.-24. jun 2012; Salong: Stavset, Trondheim, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (103)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-8 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
6 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-3 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
8 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
4 Norway Alexander Hansen (Arctic) 9-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
7 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 9-8 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 9-1 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
4 Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
6 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
10 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
11 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-4 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
12 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
13 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
14 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
15 Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-0 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-3 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
3 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
4 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-4 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
7 Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-4 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
8 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-1 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-1 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
3 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-0 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
4 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-5 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
5 Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-0 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway Jan Terje Wahl (Trondheim)    Pencil
7 Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-4 Norway Geir-Ove Sandnes (Steinkjer)    Pencil
8 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-3 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Ronny Kraft (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Petter Jespersen (Bergen) 7-2 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim)    Pencil
5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim)    Pencil
6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
7 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
8 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-1 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
2 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
3 Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-0 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
4 Norway Aleksander Frogum (TSI) w/o Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
3 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-1 Norway Geir-Ove Sandnes (Steinkjer)    Pencil
4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
6 Norway Ronny Kraft (Trondheim) 7-1 Norway Jan Terje Wahl (Trondheim)    Pencil
7 Norway Petter Jespersen (Bergen) 7-5 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
8 Norway Kai Owesen Hansen (Trondheim) 7-5 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
9 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
10 Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 7-6 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
11 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 7-2 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
12 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
13 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
14 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
15 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
16 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Aleksander Frogum (TSI) 7-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
2 Norway Marius Vassli (Trondheim) 7-6 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
3 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil