NC-6 Elite i 8-ball Pencil

Dato: 1.-2. sep 2012; Salong: Stavset, Trondheim, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (25)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-7 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil