Norgescup nr 8 for Elite i 10-ball Pencil

Dato: 13.-14. okt 2012; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-0 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 8-7 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil