Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball Pencil

Dato: 26.-28. okt 2012; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (49)
Finale Pencil
Norway Håkon Diep (Oslo) 7-6 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-4 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Norway Håkon Diep (Oslo) 7-4 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Håkon Diep (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-5 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
2 Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
2 Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-1 Norway Marius Sørli (Svithun)    Pencil
3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Håkon Diep (Oslo) 7-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-4 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
3 Norway Marius Sørli (Svithun) 7-6 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-7 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
6 Norway Thrainn Numason (Svithun) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-5 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Ole Brage Hagen (Unique) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Marius Sørli (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Thrainn Numason (Svithun) 7-4 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
7 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Åge Fevik (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
2 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-2 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Håkon Diep (Oslo) 7-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-6 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-4 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
3 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-2 Norway Marius Sørli (Svithun)    Pencil
7 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Håkon Diep (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
11 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 7-4 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
12 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-4 Norway Thrainn Numason (Svithun)    Pencil
13 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
15 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) 7-4 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
16 Norway Torbjørn Strømmen (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil