Oslo Open Pencil

Dato: 3.-4. nov 2012; Salong: Biljardfabrikken og Buddha Bar, Oslo, Norge; Type: Internasjonal; Mer: Se også resultater (129)
Finale Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Kim Garmark (Oslo) 7-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Morten Børja (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Sweden Dominik Antoniewicz    Pencil
Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Morten Børja (Oslo) 7-5 Sweden Thomas Andersson    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Sweden Robert Solvefjord    Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
4 Sweden Dominik Antoniewicz 7-6 Norway Henrik Olsson (Oslo)    Pencil
5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-5 Sweden Herman Jonsson    Pencil
6 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-5 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-2 Sweden Robert Markewall    Pencil
8 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Pencil
1 Sweden Thomas Andersson 7-4 Norway Åge Fevik (Strømmen)    Pencil
2 Norway Morten Børja (Oslo) 7-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Sweden Robert Solvefjord 7-3 Norway Matey Ullah (Unique)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Timo Mäkelä (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Henrik Olsson (Oslo) 7-5 Sweden Jonny Holmer    Pencil
8 Sweden Dominik Antoniewicz 7-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
9 Sweden Herman Jonsson 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
10 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-5 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
11 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
12 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-3 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
13 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Sweden Robert Markewall 7-6 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
15 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-3 Sweden Robert Haag    Pencil
16 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Sweden Christoffer Magnusson    Pencil

Oslo Open innledende på Fabrikken Pencil

Dato: 3. nov 2012; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (50)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Sweden Robert Solvefjord 7-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
3 Norway Henrik Olsson (Oslo) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-2 Sweden Dan Andersson    Pencil
5 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Sweden Mats Nilsson    Pencil
6 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Sweden Tex Larsson    Pencil
8 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-6 Sweden Sara Parmkrans (d)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
2 Sweden Robert Solvefjord w/o Unknown Veronica Buskum (d)    Pencil
3 Norway Henrik Olsson (Oslo) 7-5 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Sweden Dan Andersson 7-6 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
5 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-6 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
6 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) w/o Unknown Hamza Alsaeed    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
8 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Norway Medi Asisi (Strømmen)    Pencil
3 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
4 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Sweden Sara Parmkrans (d)    Pencil
6 Sweden Robert Markewall 7-4 Sweden Tex Larsson    Pencil
7 Sweden Robert Haag 7-5 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
8 Sweden Christoffer Magnusson 7-4 Sweden Mats Nilsson    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
3 Sweden Dan Andersson 7-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Pelle Nævestad (Oslo) w/o Sweden Robert Hedin    Pencil
5 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Medi Asisi (Strømmen) w/o Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
5 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Unknown Hamza Alsaeed    Pencil
7 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Pelle Nævestad (Oslo)    Pencil
9 Sweden Sara Parmkrans (d) 7-6 Sweden Dan Andersson    Pencil
10 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
11 Sweden Tex Larsson 7-6 Norway Henrik Olsson (Oslo)    Pencil
12 Sweden Robert Markewall 7-3 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
13 Sweden Robert Haag 7-6 Sweden Robert Solvefjord    Pencil
14 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) w/o Unknown Veronica Buskum (d)    Pencil
15 Sweden Christoffer Magnusson 7-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
16 Sweden Mats Nilsson 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Sweden Dan Andersson w/o Sweden Robert Hedin    Pencil
5 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) Møter  Pencil

Oslo Open innledende på Buddha Pencil

Dato: 3. nov 2012; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (48)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-6 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Fantolini (Bergen) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
5 Sweden Thomas Andersson 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-5 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
8 Sweden Herman Jonsson 7-6 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) w/o England Brett Driscoll    Pencil
2 Norway Anis Boutaleb (Oslo) w/o Unknown Theodore Bitsaxakis    Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Fantolini (Bergen) 7-5 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Denmark Jan Kuntz    Pencil
7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
8 Norway Arild Kråkvik (Oslo) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Åge Fevik (Strømmen) 7-6 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Morten Børja (Oslo) 7-6 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
3 Norway Matey Ullah (Unique) 7-5 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Sweden Herman Jonsson    Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Sweden Jonny Holmer    Pencil
8 Sweden Dominik Antoniewicz 7-4 Sweden Thomas Andersson    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Arild Kråkvik (Oslo) 7-3 Sweden Elie Naman    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-4 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
2 Norway Åge Fevik (Strømmen) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
3 Norway Morten Børja (Oslo) 7-2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
4 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
5 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
6 Norway Matey Ullah (Unique) w/o Denmark Jan Kuntz    Pencil
7 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
10 Sweden Herman Jonsson 7-5 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
11 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
12 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
13 Sweden Jonny Holmer w/o Unknown Theodore Bitsaxakis    Pencil
14 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-5 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
15 Sweden Thomas Andersson w/o England Brett Driscoll    Pencil
16 Sweden Dominik Antoniewicz 7-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-6 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Fantolini (Bergen) w/o Unknown Venco Tod    Pencil
5 Sweden Dominik Antoniewicz 7-5 Sweden Elie Naman    Pencil