Oslo Open innledende på Buddha Pencil

Dato: 3. nov 2012; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Type: Internasjonal (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (48)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-6 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Fantolini (Bergen) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
5 Sweden Thomas Andersson 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-5 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Daniel Hult (Oslo) Møter  Pencil
8 Sweden Herman Jonsson 7-6 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) w/o England Brett Driscoll    Pencil
2 Norway Anis Boutaleb (Oslo) w/o Unknown Theodore Bitsaxakis    Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Fantolini (Bergen) 7-5 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Denmark Jan Kuntz    Pencil
7 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
8 Norway Arild Kråkvik (Oslo) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Åge Fevik (Strømmen) 7-6 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Morten Børja (Oslo) 7-6 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
3 Norway Matey Ullah (Unique) 7-5 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Sweden Herman Jonsson    Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Sweden Jonny Holmer    Pencil
8 Sweden Dominik Antoniewicz 7-4 Sweden Thomas Andersson    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Arild Kråkvik (Oslo) 7-3 Sweden Elie Naman    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-4 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
2 Norway Åge Fevik (Strømmen) w/o Unknown Dave Knight    Pencil
3 Norway Morten Børja (Oslo) 7-2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
4 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
5 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
6 Norway Matey Ullah (Unique) w/o Denmark Jan Kuntz    Pencil
7 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Thomas Fantolini (Bergen)    Pencil
10 Sweden Herman Jonsson 7-5 Norway Georg Beiske (Oslo)    Pencil
11 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
12 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
13 Sweden Jonny Holmer w/o Unknown Theodore Bitsaxakis    Pencil
14 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-5 Norway Anis Boutaleb (Oslo)    Pencil
15 Sweden Thomas Andersson w/o England Brett Driscoll    Pencil
16 Sweden Dominik Antoniewicz 7-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-6 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
2 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Thomas Fantolini (Bergen) w/o Unknown Venco Tod    Pencil
5 Sweden Dominik Antoniewicz 7-5 Sweden Elie Naman    Pencil