Norgesmesterskapet i 9-ball for Junior 16 år Pencil

Dato: 16.-18. nov 2012; Salong: Stavset, Trondheim, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (27)
Finale Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-6 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-2 Norway Joakim Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Joakim Wærnes (Stoppball) 7-2 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 7-6 Norway Nicklas Daniel Ottesen (Steinkjer)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Joakim Wærnes (Stoppball) 7-3 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 7-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Nicklas Daniel Ottesen (Steinkjer) 7-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Joakim Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-6 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Nicklas Daniel Ottesen (Steinkjer) 7-2 Norway Thomas Råde (Steinkjer)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-0 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-6 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-1 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad) 7-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-5 Norway Joakim Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-0 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Haris Amini (Unique) 7-0 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) 7-6 Norway Nicklas Daniel Ottesen (Steinkjer)    Pencil
8 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-3 Norway Thomas Råde (Steinkjer)    Pencil