Norgesmesterskap i 9-ball m/Kongepokal Pencil

Dato: 18.-20. jan 2013; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (205)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-2 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) Møter  Pencil
5 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-1 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
8 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
5 Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-3 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
8 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
9 Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
10 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Hultin (Groruddalen)    Pencil
11 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
13 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
15 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil

Norgesmesterskap i 9-ball på Fabrikken - Innledende Pencil

Dato: 18.-19. jan 2013; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (36)
Kvartfinaler Pencil
Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-6 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
6 Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
7 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Kim Garmark (Oslo) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
5 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
6 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
7 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 7-4 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
8 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
3 Norway Kim Garmark (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
7 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-4 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil
12 Norway Fillip Thorseth (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) w/o Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
16 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil

Norgesmesterskap i 9-ball på Buddha - Innledende Pencil

Dato: 19. jan 2013; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (36)
Kvartfinaler Pencil
Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-5 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-6 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
3 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-5 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Gøran Valberg (Strømmen) 7-6 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
3 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-4 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-2 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
2 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-1 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-1 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
2 Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-6 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
5 Norway Alexander Hansen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
7 Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Glenn Holm (Groruddalen)    Pencil
3 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
4 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
6 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
7 Norway Daniel Hult (Oslo) 7-4 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
8 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

3 Norway Glenn Holm (Groruddalen) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

7 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

8 Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

11 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

12 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Daniel Hult (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Gøran Valberg (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Rune Espeland (Svithun) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

16 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil

Norgesmesterskap i 9-ball på Strømmen - Innledende Pencil

Dato: 19. jan 2013; Salong: Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (38)
Kvartfinaler Pencil
Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Ali Asghar (Unique) 7-2 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
2 Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
3 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 7-6 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-5 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
2 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 7-5 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
4 Norway Krister Holm (Jessheim) 7-3 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
7 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren) 7-3 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
7 Norway Helge Silva (MIL) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
8 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

3 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Stig Rune Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

7 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren) 7-3 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

8 Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

11 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

12 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Helge Silva (MIL) 7-6 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

15 Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-6 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

16 Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil

Norgesmesterskap i 9-ball på Elmers - Innledende Pencil

Dato: 19. jan 2013; Salong: Elmers, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (36)
Kvartfinaler Pencil
Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Norway Håkon Diep (Oslo) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-6 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
2 Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-5 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Håkon Diep (Oslo) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-5 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
2 Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Håkon Diep (Oslo) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
4 Norway Roy Karlsen (Asker) 7-5 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-3 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Robin K. Nathan (Unique) w/o Norway Erik Strandhus (Reka BK)    Pencil
2 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Halvard Berntsen (Arctic) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil
5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
6 Norway Håkon Diep (Oslo) 7-1 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil
7 Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-5 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-3 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
4 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-2 Norway Halvard Berntsen (Arctic)    Pencil
6 Norway Franck Nybo (Vestby BK) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 7-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
8 Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-1 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-0 Norway Erik Strandhus (Reka BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

3 Norway Roy Karlsen (Asker) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Håkon Diep (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

7 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

8 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Halvard Berntsen (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

11 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

12 Norway Franck Nybo (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Lars-Harald Riiber (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Robin K. Nathan (Unique) 7-3 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

16 Norway Øyvind Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil