Norgesmesterskap i 9-ball på Strømmen - Innledende Pencil

Dato: 19. jan 2013; Salong: Strømmen, Strømmen, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (38)
Kvartfinaler Pencil
Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Norway Helge Silva (MIL) 7-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Ali Asghar (Unique) 7-2 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
2 Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Ali Asghar (Unique) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Krister Holm (Jessheim) 7-6 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
3 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 7-6 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-5 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren)    Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-4 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-5 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
2 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) 7-5 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
4 Norway Krister Holm (Jessheim) 7-3 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
7 Norway Roar Hvalstad (Unique) 7-3 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-1 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren) 7-3 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Kyrre Storheil (Reka BK)    Pencil
7 Norway Helge Silva (MIL) 7-4 Norway Ali Asghar (Unique)    Pencil
8 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Pål Helgesen (Strømmen) 7-4 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

3 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Patrick Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Stig Rune Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Jon Arnesen (Strømmen) 7-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

7 Norway Jan Edvard Nilsen (Jæren) 7-3 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

8 Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Emil Andreassen (Fredrikstad BK)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

11 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Rune Bratbergsengen (Oslo)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

12 Norway Kyrre Storheil (Reka BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Ali Asghar (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Helge Silva (MIL) 7-6 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

15 Norway Esben Jensen (Tromsø) 7-6 Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

16 Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil