NC-2 Elite i 10-ball Pencil

Dato: 9.-10. feb 2013; Salong: Raufoss, Raufoss, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (59)
Finale Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 8-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Daniel Hult (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Daniel Hult (Oslo) 8-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-4 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
8 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
9 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Fredrik Førde (Svithun) 8-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
11 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
12 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
13 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
14 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil