Norgesmesterskapet for Veteraner i 14.1 Pencil

Dato: 15.-16. feb 2013; Salong: Raufoss, Raufoss, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (45)
Finale Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 125-105 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-93 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 100-16 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-47 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 100-42 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-71 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-18 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-54 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-62 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-62 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-32 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-34 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) Møter  Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-46 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-29 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
2 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-16 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-67 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 75-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-70 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-72 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-24 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-23 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-27 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 75-24 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
7 Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-11 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-50 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-48 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-67 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 61-32 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
4 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-46 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-68 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
6 Norway Rune Espeland (Svithun) 75-68 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Robert Farinetti (BEX) 75-44 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-70 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-37 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Vidar Blidensol (MIL) 75-34 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
4 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 75-64 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 58-55 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-21 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-62 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
11 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 75-66 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
12 Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-50 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
15 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 75-10 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
16 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil