Norgesmesterskapet for Veteraner i 10-ball Pencil

Dato: 16.-17. feb 2013; Salong: Raufoss, Raufoss, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (49)
Finale Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 8-7 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 8-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
2 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-0 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Ørn Ørnegård (Bergen)    Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
4 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-0 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
8 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-3 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Rune Espeland (Svithun) 6-4 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
6 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 6-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Helge Silva (MIL) 6-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 6-4 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
7 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-2 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
11 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
12 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 6-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
13 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
14 Norway Roar Karlsen (Fredrikstad BK) 6-5 Scotland Roddy MacConnell (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
15 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
16 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil