Norgesmesterskapet for Junior 16 år i 10-ball Pencil

Dato: 16.-17. feb 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil

NM Junior 16 år i 10-ball pulje 1 Pencil

Dato: 16.-17. feb 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3 3 0 20 12 8 4 0,00 3
2 Norway Gard Eiken Flage 3 2 1 19 10 9 1 0,00 2
3 Norway Umar Khalid 3 1 2 20 9 11 -2 0,00 1
4 Norway Marcus Nybo 3 0 3 21 9 12 -3 0,00 0
1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil

NM Junior 16 år i 10-ball pulje 2 Pencil

Dato: 16.-17. feb 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Bjørnar Tveraas 3 3 0 13 8 5 3 0,00 3
2 Norway Emil Bjørkmann 3 2 1 10 6 4 2 0,00 2
3 Norway Tor Andrè Lillevold 3 1 2 11 3 8 -5 0,00 1
4 Norway Emil Andrè Gangfløt 3 0 3 0 0 0 0 0,00 0
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 4-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

NM Junior 16 år i 10-ball pulje 3 Pencil

Dato: 16.-17. feb 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jardar Eiken Flage 3 3 0 15 12 3 9 0,00 3
2 Norway Magnus Sæther 3 2 1 17 9 8 1 0,00 2
3 Norway Nicolai Gundersen 3 1 2 19 8 11 -3 0,00 1
4 Norway Roy Ove Lutentun 3 0 3 17 5 12 -7 0,00 0
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil

NM Junior 16 år i 10-ball pulje 4 Pencil

Dato: 16.-17. feb 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Elkhem Eisajan 3 3 0 11 8 3 5 0,00 3
2 Norway Ole Tobias Gangfløt 3 2 1 14 7 7 0 0,00 2
3 Norway Alexander Lundekvam Hansen 3 1 2 11 3 8 -5 0,00 1
4 Norway Benjamin Strandenes 3 0 3 0 0 0 0 0,00 0
1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil