Norgesmesterskap i 8 ball Pencil

Dato: 8.-10. mar 2013; Salong: Biljardhangaren, Tromsø, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (107)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Aleksander Frogum (TSI) Møter  Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-4 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) Møter  Pencil
3 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-2 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø)    Pencil
4 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 8-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Jørn Betten (Arctic) 8-6 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Øivind Jensen (TSI) Møter  Pencil
7 Norway Aleksander Frogum (TSI) 8-7 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 8-7 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
8 Norway Matey Ullah (Unique) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-0 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Esben Jensen (Tromsø) 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-6 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
9 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-0 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
10 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
11 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Øivind Jensen (TSI)    Pencil
12 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
13 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
14 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
15 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
16 Norway Matey Ullah (Unique) 8-0 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Magne Sørensen (Tromsø) 6-2 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
2 Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-4 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
4 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
5 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 6-2 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-2 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
7 Norway Aleksander Frogum (TSI) 6-2 Norway Lars Tveiten (Tromsø)    Pencil
8 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-3 Norway Kurt A Enoksen (TSI) Møter  Pencil
2 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø) 6-3 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Per Solvang (Tromsø) 6-1 Norway Lars Tveiten (Tromsø)    Pencil
7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 6-0 Norway Trond Larsen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Magne Sørensen (Tromsø) 6-1 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
2 Norway Esben Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 6-4 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
4 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Kim Corneliussen (TSI) 6-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 6-0 Norway Odd Mikkelsen (Trondheim)    Pencil
7 Norway Aleksander Frogum (TSI) 6-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-3 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-3 Norway Kim Bengtsson (Unique)    Pencil
2 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Kim Corneliussen (TSI) 6-2 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Daniel Sandnes (TSI)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kurt A Enoksen (TSI) 6-1 Norway Daniel Sandnes (TSI)    Pencil
2 Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-1 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 6-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-0 Norway Aleksander Frogum (TSI) Møter  Pencil
5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-5 Norway Odd Mikkelsen (Trondheim)    Pencil
6 Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-3 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
8 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-0 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
9 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø) 6-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
10 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø) 6-4 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
11 Norway Lars Tveiten (Tromsø) 6-3 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
12 Norway Per Solvang (Tromsø) 6-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
13 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 6-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
14 Norway Trond Larsen (Tromsø) 6-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
15 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 6-5 Norway Magne Sørensen (Tromsø)    Pencil
16 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Daniel Sandnes (TSI) 6-1 Norway Kim Bengtsson (Unique)    Pencil
2 Norway Stig Rune Jensen (TSI) 6-5 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Thomas R Fridtjofsen (Tromsø) 6-3 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil