Vis individuelle kamper  Lag-NM 2013 Pencil

Dato: 18.-20. mai 2013; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (79)
Finale Pencil
Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK)    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 9-5 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Norway Mats Brujordet Schjetne 8-6 Norway Matey Ullah Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Norway Tron Engebakk 8-5 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Semifinaler Pencil
Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball Nidaros)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Norway Matey Ullah 8-3 Norway Ronny Oldervik Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Norway Audun Risan Heimsjø 9-4 Norway Even Wærnes Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Norway Trondheim 1 (Trondheim BK) 2-0 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in)    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 8-6 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Norway Terje Hjerpbakk 9-7 Norway Petter Ødegård Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Norway Pål Helgesen 6-4 Norway Roger Lysholm Møter  Pencil

8-ball Dist 8 Stoppet

Kvartfinaler Pencil
Norway Unique 1 (Unique BK 1) 2-1 Norway Oslo 1 (Oslo BK)    Pencil
Norway Matey Ullah 8-5 Norway Christian Johannessen Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Norway Askild Sjøeng Hansen 8-3 Norway Joakim Haugen    Pencil

8-ball Dist 8

Norway Kristoffer Mindrebøe 9-8 Norway Tron Engebakk Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball) 2-1 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad)    Pencil
Norway Ronny Oldervik 8-3 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Norway Vegar Kristiansen 9-7 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Norway Steffen Wolff 8-7 Norway Martin Rottem Dahle    Pencil

8-ball Dist 8

Norway Trondheim 1 (Trondheim BK) 2-0 Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers)    Pencil
Norway Roger Lysholm 8-3 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Norway Mats Brujordet Schjetne 7-6 Norway Roger Jacobsen    Pencil

10-ball Dist 8 Stoppet

Norway Terje Hjerpbakk 9-2 Norway Conrad Ott    Pencil

9-ball Dist 9

Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 2-1 Norway BEX 1 (BEX GUTTA)    Pencil
Norway Roger Rasmussen 9-1 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Norway Henrik Hagen 8-2 Norway Petter Ødegård Møter  Pencil

8-ball Dist 8

Norway Pål Helgesen 8-5 Norway Mikael Øgaard Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers) 5-0 Norway Strømmen 2    Pencil

Fabrikken

Norway Jon Arnesen 0-0 Norway Espen Saltnes    Pencil
Norway Gøran Valberg 0-0 Norway Roger Jacobsen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 0-0 Norway Conrad Ott    Pencil
Norway Roger Jacobsen 4-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Conrad Ott 4-3 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-1 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Conrad Ott 6-2 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Roger Jacobsen 5-4 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
11 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 5-3 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks)    Pencil

Fabrikken

Norway Petter Ødegård 6-3 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Roger Rasmussen 6-0 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Roger Rasmussen    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 2-2 Norway Pål Helgesen    Pencil
Norway Roger Rasmussen 5-3 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 6-4 Norway Pål Helgesen    Pencil
Norway Petter Ødegård 4-2 Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen 4-2 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Navid Eslah 5-2 Norway Petter Ødegård    Pencil
21 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball Nidaros) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil

Strømmen

Norway Jan Kjetil Nordrum 4-1 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 5-0 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Even Wærnes 0-0 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 0-0 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 0-0 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 5-4 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-1 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 6-5 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 6-2 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
31 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 7-2 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4)    Pencil

Strømmen

Norway Tron Engebakk 5-1 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 5-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 6-2 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 4-2 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Daniel Hult 5-3 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Tron Engebakk 6-2 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 6-4 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 4-2 Norway Tron Engebakk    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 6-3 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil

Fabrikken

Norway Bjørnar Seeberg 4-2 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 5-2 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 6-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Jon Arnesen 6-3 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-2 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 5-3 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-3 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-2 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
11 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 5-4 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil

Fabrikken

Norway Egil Arne Sørensen 5-4 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 5-3 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 5-3 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Philip Gangfløt 6-5 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-4 Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 6-2 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-3 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-3 Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Philip Gangfløt    Pencil
21 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball Nidaros) 5-1 Norway Svithun 1    Pencil

Strømmen

Norway Even Wærnes 5-0 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Stein Espeland 0-0 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 6-3 Norway Olav Skrudland    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 4-2 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Rune Espeland 0-0 Norway Vegar Kristiansen    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-0 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
Norway Rune Espeland 2-0 Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Stein Espeland 0-0 Norway Even Wærnes Møter  Pencil
30 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-4 Norway Kongsvinger 1    Pencil

Strømmen

Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-1 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-1 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 5-2 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Jostein Jullum 6-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Arild Nylend 6-5 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Daniel Hult 4-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 5-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 1 (Oslo BK 1) 5-1 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in)    Pencil

Fabrikken

Norway Christian Johannessen 4-1 Norway Petter Ødegård    Pencil
Norway Roger Rasmussen 6-2 Norway Joakim Haugen Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 0-0 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 4-2 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 5-3 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 5-2 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 0-0 Norway Petter Ødegård    Pencil
Norway Christian Johannessen 0-0 Norway Pål Helgesen    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 6-2 Norway Petter Ødegård    Pencil
11 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad) 6-3 Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers)    Pencil

Fabrikken

Norway Steffen Wolff 4-3 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Roger Jacobsen 5-3 Norway Dag-Jøran Aralden    Pencil
Norway Conrad Ott 6-5 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 6-4 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 4-0 Norway Roger Jacobsen    Pencil
Norway Steffen Wolff 5-3 Norway Conrad Ott    Pencil
Norway Tommy Wolff 5-4 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 6-2 Norway Roger Jacobsen    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 4-0 Norway Conrad Ott    Pencil
21 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 6-3 Norway Unique 1 (Unique BK 1)    Pencil

Strømmen

Norway Mats Brujordet Schjetne 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 6-5 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm 4-3 Norway Matey Ullah Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 4-2 Norway Matey Ullah Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm 6-3 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 5-1 Norway Mats Brujordet Schjetne Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 5-4 Norway Matey Ullah Møter  Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 5-1 Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
31 Norway BEX 1 (BEX GUTTA) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil

Strømmen

Norway Tor Arne Jostad 6-4 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 5-2 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 4-1 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-3 Norway Mikael Øgaard    Pencil
Norway Robert Farinetti 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 5-4 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 5-3 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 6-1 Norway Mikael Øgaard Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Oslo 1 (Oslo BK 1) 8-1 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil

Fabrikken

Norway Christian Johannessen 6-1 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 6-2 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen 6-3 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Christian Johannessen 4-1 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 4-0 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Joakim Haugen 4-0 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Christian Johannessen 5-0 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 5-2 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 5-3 Norway Joakim Haugen    Pencil
11 Norway Strømmen 1 (Strømmen All-in) 6-1 Norway Strømmen 2    Pencil

Fabrikken

Norway Jon Arnesen 5-4 Norway Roger Rasmussen    Pencil
Norway Pål Helgesen 0-0 Norway Gøran Valberg Møter  Pencil
Norway Petter Ødegård 0-0 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Roger Rasmussen 4-3 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Pål Helgesen 5-4 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Roger Rasmussen 6-3 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Petter Ødegård 6-5 Norway Jon Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen 4-3 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Petter Ødegård 5-1 Norway Gøran Valberg    Pencil
21 Norway Bergen 1 (Bergen Leftovers) 6-3 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil

Fabrikken

Norway Espen Saltnes 4-2 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Philip Gangfløt 3-2 Norway Roger Jacobsen    Pencil
Norway Conrad Ott 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-4 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-4 Norway Roger Jacobsen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 5-4 Norway Conrad Ott    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Roger Jacobsen 5-4 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Conrad Ott 5-3 Norway Philip Gangfløt    Pencil
31 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad BK) 6-2 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks)    Pencil

Fabrikken

Norway Tommy Wolff 0-0 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Steffen Wolff 5-2 Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 5-0 Norway Dag-Jøran Aralden    Pencil
Norway Tommy Wolff 6-5 Norway Navid Eslah Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 4-3 Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 6-5 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 4-0 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Steffen Wolff 4-1 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 4-2 Norway Navid Eslah    Pencil
41 Norway Trondheim 1 (Trondheim BK 1) 5-0 Norway Svithun 1    Pencil

Strømmen

Norway Roger Lysholm 0-0 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 6-0 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 0-0 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm 5-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 0-0 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 5-2 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Roger Lysholm 4-2 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 0-0 Norway Stein Espeland    Pencil
51 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 5-1 Norway Stoppball Nidaros 1    Pencil

Strømmen

Norway Vegar Kristiansen 5-2 Norway Tron Engebakk Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 5-0 Norway Ronny Oldervik Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 0-0 Norway Matey Ullah Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-3 Norway Ronny Oldervik Møter  Pencil
Norway Martin Rottem Dahle 0-0 Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk 4-3 Norway Martin Rottem Dahle    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 6-3 Norway Vegar Kristiansen Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 0-0 Norway Tron Engebakk    Pencil
Norway Matey Ullah 6-2 Norway Martin Rottem Dahle Møter  Pencil
61 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4)    Pencil

Strømmen

Norway Tor Arne Jostad 0-0 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 0-0 Norway Daniel Hult Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 0-0 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 6-3 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 5-3 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 5-3 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 6-1 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 4-2 Norway Daniel Hult Møter  Pencil
71 Norway BEX 1 (BEX GUTTA) 7-2 Norway Kongsvinger 1    Pencil

Strømmen

Norway Jørgen Nilsen 4-2 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 4-2 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Mikael Øgaard 5-4 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-4 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 5-2 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Henrik Hagen 6-1 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Mikael Øgaard 6-1 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 5-2 Norway Henrik Hagen    Pencil

Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Biljardfabrikken, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Svithun 1 5-0 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark)    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Stein Espeland 4-3 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Larry Skogheim 0-0 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
Norway Roy Karlsen 0-0 Norway Olav Skrudland    Pencil
Norway Vidar Amundsen 0-0 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 2-1 Norway Larry Skogheim Møter  Pencil
Norway Rune Espeland 3-0 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Stein Espeland 3-1 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-0 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Vidar Amundsen 4-2 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-2 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 3-1 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 6-3 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-1 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 4-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Arild Nylend 4-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-1 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 3-2 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-1 Norway Behzad Rahmanian Møter  Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 3-0 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Vidar Amundsen 4-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-2 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-3 Norway Christian Oseth    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) 8-1 Norway Horten 3 (Horten BK 3)    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-0 Norway Rune Enerly    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 4-2 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 3-2 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 3-1 Norway Rune Enerly    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 4-2 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 3-1 Norway Rune Enerly    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Horten 3 (Horten BK 3) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 7 (Gjøvik&Raufoss Rollers)    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 4-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Finn Marius Lykke 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Rune Enerly 3-0 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 3-1 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Norway Ole Jacob Lindhjem 4-3 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Rune Enerly 3-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Emil Lykken 3-2 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Ole Jacob Lindhjem 3-2 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Rune Enerly 4-0 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Svithun 1 7-2 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable)    Pencil
Norway Rune Espeland 3-0 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Stein Espeland 3-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Emil Bjørkmann Møter  Pencil
Norway Stein Espeland 3-2 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-2 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-3 Norway Stein Espeland    Pencil
11 Norway Kongsvinger 1 8-1 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark)    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-1 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-2 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Arild Nylend 4-1 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-3 Norway Vidar Amundsen    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Roy Karlsen    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss Unstoppable) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Svithun 1 7-2 Norway Strømmen 3 (Strømmen BK 3)    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Stein Espeland 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-1 Norway Christian Oseth    Pencil
Norway Stein Espeland 4-3 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Olav Skrudland 4-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 4-3 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Olav Skrudland 3-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Rune Espeland 3-1 Norway Aria Senemar    Pencil
Norway Christian Oseth 3-0 Norway Stein Espeland Møter  Pencil
12 Norway Kongsvinger 1 7-2 Norway Horten 3 (Horten BK 3)    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 3-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Rune Enerly 4-3 Norway Arild Nylend    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Arild Nylend 3-1 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Jostein Jullum 3-0 Norway Rune Enerly    Pencil
Norway Arild Nylend 3-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 3-0 Norway Rune Enerly    Pencil
22 Norway Oslo 6 (Oslo Dikemark) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 7 (Gjøvik&Raufoss Rollers)    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-1 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-1 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-1 Norway Finn Marius Lykke    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-1 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Vidar Amundsen 4-2 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Larry Skogheim 3-0 Norway Emil Lykken    Pencil
Norway Roy Karlsen 3-0 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Vidar Amundsen 3-0 Norway Finn Marius Lykke    Pencil

Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-2 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-0 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-1 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-2 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-1 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-2 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 6-3 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Gøran Valberg 3-2 Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-2 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-1 Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 3-1 Norway Bernt Even Nilsen Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 4-3 Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Sweden Adrian Weiss 3-1 Norway Gøran Valberg    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Norway Matey Ullah 3-2 Norway Thomas Aleksander Fjæran Møter  Pencil
Norway Are Johansen 4-3 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Matey Ullah 4-1 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-2 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-0 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 3-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-0 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-2 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 3-0 Norway Are Johansen Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Espen Tingvoll 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 4-2 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Espen Tingvoll 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Sweden Adrian Weiss 3-1 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 3-1 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Espen Tingvoll 3-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Sweden Adrian Weiss 3-2 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
11 Norway Strømmen 2 8-1 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Bjørn Santos Rasmussen 3-1 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-0 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-0 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-2 Norway Magne Sørensen    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Strømmen 2 7-2 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-1 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-0 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-0 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Vidar Strandseter 3-2 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Per Arne Fjell 3-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-2 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-0 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 9-0 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 3-0 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Are Johansen 3-2 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-2 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Are Johansen 4-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Are Johansen 3-2 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 3-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
11 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Norway Tron Engebakk 3-1 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 3-1 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-1 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 4-0 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Tron Engebakk 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-0 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Norway Espen Tingvoll    Pencil
Sweden Adrian Weiss 1-0 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 1-0 Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Are Johansen    Pencil
Sweden Adrian Weiss 1-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Are Johansen 1-0 Norway Espen Tingvoll    Pencil
12 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS) 5-4 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Norway Vidar Strandseter 3-0 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs 3-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 3-1 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs 4-2 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Vidar Strandseter 4-3 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Per Arne Fjell 4-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs 3-1 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 3-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
22 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Norway Tron Engebakk    Pencil
Norway Matey Ullah 3-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Matey Ullah 3-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Tron Engebakk 3-0 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-3 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-1 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Matey Ullah 4-0 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil

Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Elmers, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-2 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-0 Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 4-1 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-1 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 0-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 0-0 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 4-3 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 3-2 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 3-0 Norway Kent Hansen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-2 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 3-2 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 0-0 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 0-0 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 0-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-1 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-1 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 6-3 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 3-2 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 3-0 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Kent Hansen 3-2 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-1 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 3-2 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Philip Gangfløt 3-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 3-2 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 3-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Daniel Hult 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Daniel Hult 3-2 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-3 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-2 Norway Espen Kristoffersen    Pencil
Norway Lars Kvam 3-2 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-1 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Espen Kristoffersen 4-1 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Håvard Lykke 3-2 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen 3-2 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-1 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-1 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-1 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Sebastian Mæhlum 3-1 Norway Espen Kristoffersen    Pencil
Norway Håvard Lykke 3-1 Norway Jon Rune Alfredsen    Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Håvard Lykke 4-3 Norway Sebastian Mæhlum    Pencil
Norway Jon Rune Alfredsen 3-0 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Håvard Lykke 3-1 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Sebastian Mæhlum 3-0 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Espen Kristoffersen 4-2 Norway Jon Rune Alfredsen    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Unique 3 (Unique Psychos) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Norway Asle G. Skogen 3-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-1 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Lars Kvam 3-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-0 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Kent Hansen 3-1 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 3-0 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 4-1 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Kent Hansen 4-0 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 4-1 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-3 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 3-0 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 3-0 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-1 Norway Daniel Hult    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Unique 3 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 4-2 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Lars Kvam 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Lars Kvam 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3-2 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-0 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Lars Kvam 3-1 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Asle G. Skogen 3-1 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 3-0 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
12 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Oslo 5    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Sebastian Mæhlum 4-3 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-3 Norway Jon Rune Alfredsen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 3-0 Norway Sebastian Mæhlum    Pencil
Norway Jon Rune Alfredsen 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Jon Rune Alfredsen 3-0 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-0 Norway Sebastian Mæhlum    Pencil
22 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-2 Norway Daniel Hult Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 3-2 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 4-2 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 3-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-2 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-1 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil

Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1) Møter  Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 3-2 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 3-1 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 3-2 Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-2 Norway Bjørnar Seeberg Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-2 Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 4-3 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 3-0 Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Lars Harby 3-2 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 3-0 Norway Ingar Gudmund Stenhaug Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-4 Norway Unique 2 (Unique ART)    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 3-1 Norway Haris Amini    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 3-0 Norway Ali Asghar    Pencil
Norway Ali Asghar 3-1 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 3-2 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 3-0 Norway Kent Roger Samuelsen Møter  Pencil
Norway Haris Amini 3-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Haris Amini 4-1 Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Norway Ali Asghar 4-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 6-3 Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 3-0 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Navid Eslah 3-2 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
Norway Roy Grimsen 3-1 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 3-0 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Navid Eslah 3-0 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Roy Grimsen 4-2 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 3-1 Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja)    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-1 Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Tor Andrè Lillevold Møter  Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 4-0 Norway Kent Richard Lindbäck    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 3-1 Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck    Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 3-0 Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck    Pencil
11 Norway Unique 2 (Unique ART) 6-3 Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings)    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 3-1 Norway Robin Svedin Møter  Pencil
Norway Haris Amini 3-2 Norway Mats Båtnes    Pencil
Norway Ali Asghar 3-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 3-2 Norway Mats Båtnes    Pencil
Norway Robin Svedin 3-2 Norway Ali Asghar    Pencil
Norway Haris Amini 3-1 Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Mats Båtnes 4-3 Norway Ali Asghar    Pencil
Norway Arild Moilanen 4-0 Norway Kent Roger Samuelsen Møter  Pencil
Norway Haris Amini 4-2 Norway Robin Svedin Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Unique 2 (Unique ART) 5-4 Norway Horten 2 (Horten BK 2)    Pencil
Norway Haris Amini 3-2 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Bjørnar Brudal 4-2 Norway Ali Asghar    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 3-1 Norway Ali Asghar    Pencil
Norway Ole Smaavik 3-2 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 3-1 Norway Bjørnar Brudal    Pencil
Norway Haris Amini 4-2 Norway Ole Smaavik    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Haris Amini 3-0 Norway Bjørnar Brudal    Pencil
Norway Ali Asghar 3-2 Norway Ole Smaavik    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 8-1 Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 3-1 Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 3-1 Norway Robin Svedin Møter  Pencil
Norway Mats Båtnes 3-1 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Navid Eslah 3-0 Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 3-2 Norway Robin Svedin    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 3-2 Norway Mats Båtnes    Pencil
Norway Arild Moilanen 4-1 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-1 Norway Robin Svedin    Pencil
Norway Navid Eslah 4-2 Norway Mats Båtnes    Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 1 (Elmers 1) 7-2 Norway Horten 1 (Horten BK 1) Møter  Pencil
Norway Lars Harby 3-0 Norway Bjørnar Seeberg Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Ingar Gudmund Stenhaug 3-0 Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 3-0 Norway Bjørnar Seeberg Møter  Pencil
Norway Roy Grimsen 3-0 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Lars Harby 4-1 Norway Ingar Gudmund Stenhaug Møter  Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-3 Norway Roy Grimsen Møter  Pencil
Norway Lars Harby 3-2 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 3-0 Norway Ingar Gudmund Stenhaug Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Reisa BK 1 (Reisa Vikings) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo 2 (Oslo Chipmunks) 9-0 Norway Gjøvik/Raufoss 6 (Gjøvik&Raufoss Tja)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 3-1 Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Navid Eslah 4-1 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck    Pencil
Norway Navid Eslah 3-0 Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-0 Norway Kent Richard Lindbäck    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-