Vis individuelle kamper  Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Bowling1 Strømmen, Strømmen, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-2 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-0 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-1 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-2 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-1 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-2 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 6-3 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Gøran Valberg 3-2 Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-2 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-1 Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 3-1 Norway Bernt Even Nilsen Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 4-3 Norway Espen Tingvoll Møter  Pencil
Sweden Adrian Weiss 3-1 Norway Gøran Valberg    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons)    Pencil
Norway Matey Ullah 3-2 Norway Thomas Aleksander Fjæran Møter  Pencil
Norway Are Johansen 4-3 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Matey Ullah 4-1 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-2 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-0 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 3-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-0 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-2 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 3-0 Norway Are Johansen Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Espen Tingvoll 4-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 4-2 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Espen Tingvoll 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Sweden Adrian Weiss 3-1 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 3-1 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Espen Tingvoll 3-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Sweden Adrian Weiss 3-2 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
11 Norway Strømmen 2 8-1 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Bjørn Santos Rasmussen 3-1 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-3 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-0 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-0 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-2 Norway Magne Sørensen    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Strømmen 2 7-2 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-1 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-0 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-0 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Vidar Strandseter 3-2 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Per Arne Fjell 3-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-2 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-0 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 9-0 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1)    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 3-0 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Are Johansen 3-2 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-2 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Are Johansen 4-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-0 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
Norway Are Johansen 3-2 Norway Esben Jensen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 3-0 Norway Magne Sørensen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 3-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen    Pencil
11 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 8-1 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS)    Pencil
Norway Tron Engebakk 3-1 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 3-1 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-1 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 4-0 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Tron Engebakk 3-2 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 3-0 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-2 Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tromsø 1 (Tromsø BK 1) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (Gjøvik&Raufoss Dragons) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Norway Espen Tingvoll    Pencil
Sweden Adrian Weiss 1-0 Norway Are Johansen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 1-0 Norway Espen Tingvoll    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Sweden Adrian Weiss    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Are Johansen    Pencil
Sweden Adrian Weiss 1-0 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Are Johansen 1-0 Norway Espen Tingvoll    Pencil
12 Norway Gjøvik/Raufoss 5 (Gjøvik&Raufoss COS) 5-4 Norway Kongsvinger 2    Pencil
Norway Vidar Strandseter 3-0 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs 3-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 3-1 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs 4-2 Norway Per Arne Fjell    Pencil
Norway Vidar Strandseter 4-3 Norway Christian Østeng Franzèn    Pencil
Norway Per Arne Fjell 4-2 Norway Simen Strømstad    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs 3-1 Norway Vidar Strandseter    Pencil
Norway Christian Østeng Franzèn 3-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
22 Norway Unique 1 (Unique BK 1) 6-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway Jon Arnesen 3-2 Norway Tron Engebakk    Pencil
Norway Matey Ullah 3-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Matey Ullah 3-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Gøran Valberg 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Tron Engebakk 3-0 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-3 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-1 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Matey Ullah 4-0 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil