Vis individuelle kamper  Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers Pencil

Dato: 18.-19. mai 2013; Salong: Elmers, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-2 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-0 Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 4-1 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-1 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 0-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 0-0 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 4-3 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 3-2 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 3-0 Norway Kent Hansen    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-2 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 3-2 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 0-0 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 0-0 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 0-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-1 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-1 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 6-3 Norway Unique 3 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 3-2 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 3-0 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Kent Hansen 3-2 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-1 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 3-2 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Philip Gangfløt 3-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 3-2 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 3-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Daniel Hult 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Daniel Hult 3-2 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-3 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-2 Norway Espen Kristoffersen    Pencil
Norway Lars Kvam 3-2 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-1 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Espen Kristoffersen 4-1 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Håvard Lykke 3-2 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen 3-2 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-1 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-1 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) 5-4 Norway Oslo 5 (Oslo Pondus)    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-1 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Sebastian Mæhlum 3-1 Norway Espen Kristoffersen    Pencil
Norway Håvard Lykke 3-1 Norway Jon Rune Alfredsen    Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Håvard Lykke 4-3 Norway Sebastian Mæhlum    Pencil
Norway Jon Rune Alfredsen 3-0 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Håvard Lykke 3-1 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Sebastian Mæhlum 3-0 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Espen Kristoffersen 4-2 Norway Jon Rune Alfredsen    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Unique 3 (Unique Psychos) 5-4 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2)    Pencil
Norway Asle G. Skogen 3-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-1 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Lars Kvam 3-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-0 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Kent Hansen 3-1 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 3-0 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 4-1 Norway Lars Kvam    Pencil
Norway Kent Hansen 4-0 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 4-1 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-3 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 3-0 Norway Daniel Hult    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 3-0 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-1 Norway Daniel Hult    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Unique 3 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo Biljard 1 2 (Elmers 2) 6-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys)    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 4-2 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Lars Kvam 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Lars Kvam 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3-2 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 3-0 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Lars Kvam 3-1 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Asle G. Skogen 3-1 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 3-0 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
12 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-4 Norway Oslo 5    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Sebastian Mæhlum 4-3 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-3 Norway Jon Rune Alfredsen    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 3-0 Norway Sebastian Mæhlum    Pencil
Norway Jon Rune Alfredsen 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Jon Rune Alfredsen 3-0 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 3-2 Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 3-0 Norway Sebastian Mæhlum    Pencil
22 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (Gjøvik&Raufoss Hombres) Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 3-2 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-2 Norway Daniel Hult Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 3-2 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 4-2 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Espen Kristoffersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 3-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Norway Espen Kristoffersen 3-2 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Daniel Hult 3-1 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil