Norgesmesterskap i 10-ball Pencil

Dato: 6.-8. sep 2013; Salong: Stavset & Katedralen , Trondheim, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (135)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-2 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Pål Nyheim (Stoppball)    Pencil
4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
5 Norway Pål Nyheim (Stoppball) 7-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-2 Norway Morten Hilstad (Stoppball)    Pencil
8 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Morten Børja (Oslo) 7-3 Norway Pål Nyheim (Stoppball)    Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-1 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
(Siste 32)
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-2 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
7 Norway Morten Børja (Oslo) 7-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
8 Norway Pål Nyheim (Stoppball) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
9 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
10 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
11 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
12 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
13 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-0 Norway Morten Hilstad (Stoppball)    Pencil
14 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-6 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
15 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 40)
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 7-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Morten Hilstad (Stoppball) 7-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-2 Norway Tommy Antonsen (Steinkjer)    Pencil
2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-2 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
3 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 6-2 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
7 Norway Morten Hilstad (Stoppball) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 6-4 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
(Siste 40)
1 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
2 Norway Morten Børja (Oslo) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Pål Nyheim (Stoppball) 7-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-4 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
8 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-1 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-2 Norway Roger Saur (Steinkjer)    Pencil
2 Norway Tommy Antonsen (Steinkjer) 6-4 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
3 Norway Marius Vassli (Trondheim) 6-1 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 6-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
6 Norway Øyvind Jensen (TSI) 6-0 Norway Kurt A Enoksen (TSI) Møter  Pencil
7 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) w/o Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
9 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
10 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
11 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
12 Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-1 Norway Svein Rune Notøy (Herøy)    Pencil
13 Norway Morten Hilstad (Stoppball) 6-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
14 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-2 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
15 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) 6-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
16 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 6-2 Norway Øyvind Fredheim (Stoppball)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 66)
1 Norway Tommy Antonsen (Steinkjer) 6-4 Norway Siv Anita Sjøbakk (Steinkjer) (d)    Pencil
2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) w/o Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-2 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) Møter  Pencil
2 Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-0 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
3 Norway Morten Børja (Oslo) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Morten Hilstad (Stoppball)    Pencil
5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-0 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
8 Norway Pål Nyheim (Stoppball) 6-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
9 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
10 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 6-1 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
12 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
13 Norway Olav Skrudland (Svithun) 6-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
14 Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-5 Norway Marius Vassli (Trondheim)    Pencil
15 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
16 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 6-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
(Siste 66)
1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-0 Norway Roger Saur (Steinkjer)    Pencil
3 Norway Franck Nybo (Vestby BK) 6-2 Norway Tommy Antonsen (Steinkjer)    Pencil
4 Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-4 Norway Siv Anita Sjøbakk (Steinkjer) (d)    Pencil
5 Norway Morten Børja (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway Joakim Wærnes (Stoppball)    Pencil
7 Norway Morten Hilstad (Stoppball) 6-4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Jan Helge Kordts (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 6-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
11 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
12 Norway Stig Rune Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
15 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-5 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
16 Norway Pål Nyheim (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
19 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
20 Norway Robin Svedin (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
21 Norway Øyvind Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
22 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
23 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Svein Rune Notøy (Herøy)    Pencil
24 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
25 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
26 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
27 Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-1 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
28 Norway Marius Vassli (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
29 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball)    Pencil
30 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) w/o Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
31 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 6-3 Norway Øyvind Fredheim (Stoppball)    Pencil
32 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Ingen spiller    Pencil