Norgescup for Elite i 9-ball Pencil

Dato: 28.-29. sep 2013; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (53)
Finale Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-0 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
2 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-7 Norway Conrad Ott (Bergen) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
7 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 29)
1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 9-3 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
8 Norway Jonas Holt (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-4 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-1 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) Møter  Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-1 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
11 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
13 Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-0 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
14 Norway Conrad Ott (Bergen) 9-7 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
15 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil