Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball Pencil

Dato: 4.-5. okt 2013; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (63)
Finale Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 9-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-8 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 9-6 Norway Conrad Ott (Bergen) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-5 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Norway Conrad Ott (Bergen) 9-7 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-7 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
2 Norway Helge Silva (MIL) 9-7 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
3 Norway John Nordeide (MIL) 9-7 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) Møter  Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
5 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
6 Norway Conrad Ott (Bergen) 9-5 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-7 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 9-7 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
3 Norway John Nordeide (MIL) 9-3 Norway Stian Wie (Fjordane)    Pencil
4 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane) 9-3 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
5 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 9-2 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
6 Norway Conrad Ott (Bergen) 9-2 Norway Endre Varlid (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Preben Andersen (Tre Måker) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 9-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
3 Norway John Nordeide (MIL) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane) 9-3 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen)    Pencil
5 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 9-1 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
6 Norway Conrad Ott (Bergen) 9-2 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil
7 Norway Preben Andersen (Tre Måker) 9-2 Norway Jon Martin Bjørkedal (Fjordane)    Pencil
8 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-4 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
2 Norway Helge Silva (MIL) 9-4 Norway Stian Wie (Fjordane)    Pencil
3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-5 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-8 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
5 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 9-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
6 Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-8 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 9-5 Norway Endre Varlid (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 36)
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-5 Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane)    Pencil
2 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane) 9-6 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
3 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 9-7 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
4 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 9-8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
2 Norway Henning Solem (Herøy) 9-7 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
3 Norway Helge Silva (MIL) 9-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker) Møter  Pencil
4 Norway Stian Wie (Fjordane) 9-3 Norway Jon Martin Bjørkedal (Fjordane)    Pencil
5 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-7 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
6 Norway Stein Espeland (Svithun) 9-8 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil
7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
8 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
9 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-6 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
10 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 9-2 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
11 Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-5 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
12 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
13 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 9-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
14 Norway Endre Varlid (Hyllestad) 9-3 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
15 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
16 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 9-7 Norway Svein Magne Ekeberg (Fjordane) Møter  Pencil
2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 9-7 Norway Mona Bergstø (Os) (d) Møter  Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-2 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil