Norgesmesterskap 8-Ball Pencil

Dato: 24.-26. jan 2014; Salong: Biljardhangaren, Tromsø, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (119)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-4 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-6 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Øivind Jensen (TSI)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 7-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-0 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Øivind Jensen (TSI) 7-4 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-5 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-1 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) Møter  Pencil
7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
10 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
12 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
13 Norway Øivind Jensen (TSI) 7-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
14 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-0 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
15 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-0 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 40)
1 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-3 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-1 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Erland Andreassen (Alta)    Pencil
4 Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
5 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 7-5 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
6 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
7 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
8 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-6 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-1 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
5 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) 7-5 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
6 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-1 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-2 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
8 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) 7-3 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-5 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
2 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 7-4 Norway Erland Andreassen (Alta)    Pencil
3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-0 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
6 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
7 Norway Jason Hansen (Svithun) 7-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
8 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 58)
1 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-1 Norway Aleksander Frogum (TSI) Møter  Pencil
2 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-0 Norway Heidi Birkelund (TSI) (d)    Pencil
5 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
6 Norway Jørn Betten (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Kim Corneliussen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-4 Norway Are Jenssen (Alta)    Pencil
9 Norway Per Solvang (Tromsø) 7-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
10 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-4 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
12 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Robin Svedin (Reisa BK) 7-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
14 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 7-6 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) w/o Ingen spiller    Pencil
16 Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-2 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
2 Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-4 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
3 Norway Erland Andreassen (Alta) 7-3 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
4 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 7-6 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-5 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK)    Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-2 Norway Kurt A Enoksen (TSI)    Pencil
7 Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-5 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø)    Pencil
8 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
9 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Are Jenssen (Alta)    Pencil
10 Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-5 Norway Kim Corneliussen (TSI)    Pencil
11 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 7-6 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
12 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
13 Norway Jason Hansen (Svithun) 7-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
14 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
15 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
16 Norway Michael Pettersen (Tromsø) 7-2 Norway Aleksander Frogum (TSI)    Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Sturla Haukebø (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
3 Norway Øyvind Jensen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Erland Andreassen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 7-0 Norway Heidi Birkelund (TSI) (d)    Pencil
8 Norway Jon Arnesen (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Roy Einar Jensen (Reisa BK) 7-1 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
11 Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Kurt A Enoksen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Arnstein Hågensen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Brage Arnesen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
16 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Are Jenssen (Alta) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
19 Norway Kim Corneliussen (TSI) w/o Ingen spiller    Pencil
20 Norway Jan Helge Kordts (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
21 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
22 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic)    Pencil
23 Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Ingen spiller    Pencil
24 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
25 Norway Jason Hansen (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
26 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
27 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
28 Norway Jonas Holt (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
29 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
30 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
31 Norway Aleksander Frogum (TSI) 7-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
32 Norway Michael Pettersen (Tromsø) w/o Ingen spiller    Pencil