Elite NC 2 10-Ball Pencil

Dato: 22.-23. feb 2014; Salong: Raufoss, Raufoss, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (59)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-2 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
2 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
2 Norway Navid Eslah (BEX) 8-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
8 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 8-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
2 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 8-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
4 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
6 Norway Tron Engebakk (Unique) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Jason Hansen (Svithun) 8-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
8 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 8-4 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
7 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-4 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-7 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
10 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-7 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
11 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-5 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
12 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
14 Norway Navid Eslah (BEX) 8-2 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
15 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
16 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil