NM Veteran 10-Ball Pencil

Dato: 1.-2. mar 2014; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (41)
Finale Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-5 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
4 Norway Tron Engebakk (Unique) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Helge Blom (Bergen)    Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Stein Espeland (Svithun) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-1 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-1 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 23)
1 Norway Helge Blom (Bergen) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
2 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-5 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-2 Norway Kjell Magnar Bøe (Bergen) Møter  Pencil
6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) Møter  Pencil
7 Norway Rune Espeland (Svithun) 6-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
8 Norway Stein Espeland (Svithun) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 6-5 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
5 Norway Tron Engebakk (Unique) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
7 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Helge Blom (Bergen)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Stein Espeland (Svithun) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-5 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
7 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Tron Engebakk (Unique) 6-1 Norway Kjell Magnar Bøe (Bergen)    Pencil
11 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-4 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
12 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 6-5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
15 Norway Helge Blom (Bergen) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
16 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil