NM Veteran 14-1 Pencil

Dato: 28. feb - 2. mar 2014; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (33)
Finale Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 100-55 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil

Saltnes 38 serie

Semifinaler Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 100-77 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-96 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 100-30 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti (BEX) 100-27 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-60 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-88 Norway Roger Jacobsen (Bergen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-63 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 100-73 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 100-99 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-30 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-17 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
2 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 75-53 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
3 Norway Tron Engebakk (Unique) 75-29 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-39 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-52 Norway Rune Espeland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-71 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-31 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-56 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 19)
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-69 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
2 Norway Stein Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Roger Jacobsen (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Tron Engebakk (Unique) 75-37 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 75-42 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-4 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Rune Espeland (Svithun) 75-32 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-22 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 75-67 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 75-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
6 Norway Robert Farinetti (BEX) 75-25 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-29 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
8 Norway Espen Saltnes (MIL) 75-24 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Rune Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
11 Norway Roger Jacobsen (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Stein Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-42 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) Møter  Pencil
16 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil