NM 14.1 Pencil

Dato: 14.-16. mar 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (99)
Finale Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-114 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-39 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil

Vegar 65

Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-104 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil

Roger 43

Kvartfinaler Pencil
Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-114 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil

Audun 43

Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-79 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-85 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-106 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-82 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Steffen 64

2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-81 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-69 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Henrik 43

4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Mats 69, Mikael 45,45

Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-59 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil

Tom 40

2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-36 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil

Roger 52

3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-100 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-85 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil

Audun 41

2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-99 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-109 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-66 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-97 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-81 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-21 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil

Roger 46

4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-62 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil

Christian 50

5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-81 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-35 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil

Martin 42

7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-90 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-35 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
2 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-113 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil

Navid 41

3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 125-67 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-79 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-87 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 125-106 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-26 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil

Mats 71

8 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 125-58 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-37 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil

Vegar 59,51

2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-66 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-117 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-85 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-65 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil

Roger 57

6 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-69 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

Mikael 60, Roger 48

7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-73 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil

Joakim 52

8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-96 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-69 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 125-39 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-91 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-90 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-110 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-124 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 125-101 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Olav Skrudland (Svithun) 125-63 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-97 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
10 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-83 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
11 Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-64 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
12 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-26 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
13 Norway Kim Garmark (Oslo) 125-91 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
14 Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-36 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
15 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-88 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-68 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 40)
Hadde jo jobba på det før, så måtte bare justere litt. :-)
1 Norway Vegar Lind (Stoppball) 100-44 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Kim Garmark (Oslo) 100-20 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-24 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-59 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Olav Skrudland (Svithun) 100-54 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 100-77 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 100-59 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 100-30 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
2 Norway Kim Garmark (Oslo) 100-56 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 100-60 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
5 Norway Olav Skrudland (Svithun) 100-81 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 100-36 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil

Eirik 41

7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 100-96 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
8 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 100-70 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Robin K. Nathan (Unique) 100-89 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
2 Norway Kent Halldin (Oslo) 100-62 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 100-51 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-90 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil

Askild 41

5 Norway Navid Eslah (BEX) 100-69 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Jan Kjetil 41

6 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-98 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Roar Hvalstad (Unique) 100-76 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-68 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Innl: Runde A Pencil
1 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 100-91 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
2 Norway Robin K. Nathan (Unique) 100-31 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
3 Norway Kent Halldin (Oslo) 100-37 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil

Kent 41

4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 100-67 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-79 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 100-77 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-34 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
8 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 100-85 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 100-64 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
10 Norway Navid Eslah (BEX) 100-29 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil

Navid 41

11 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-57 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-82 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 100-31 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
14 Norway Roar Hvalstad (Unique) 100-78 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
15 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-63 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
16 Norway Vegar Lind (Stoppball) 100-34 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil