Elite NC 4 9-Ball Pencil

Dato: 26.-27. apr 2014; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (47)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 9-7 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-0 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 27)
1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-7 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
11 Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-6 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
12 Norway Joakim Haugen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
14 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
15 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil